reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Myślicie że ludzie się zmieniają?

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Hej. Moja przyjaciółka 3 lata temu wyszła za mąż. Przed ślubem byli razem długo z 7 lat. Jej partnen na początku związku często oszukiwal. Ze tak powiem był kobieciarzem nie przeszkadzało mu to że ma dziewczynę żeby spędzić noc z inną. Ja o tym wiedziałam jednak jeszcze wtedy nie znałam obecnej przyjaciółki. Kiedyś ona mi mówiła że na początku związku zdradził on ją i że mu wybaczula. Jak myślicie czy taki mężczyzna może się zmienić? Teraz ponoć jest dobrym mężem ale czy jej nie oszukuje
 
reklama
Może się zmienił, nie wiadomo :) ja tam jestem zdania żeby się nie wtrącać za bardzo, jak tylko przypuszczasz i nie wiesz nic na pewno, a przyjaciółka coś Ci mówiła że się nad tym zastanawiasz?
 
Może się zmienił, nie wiadomo :) ja tam jestem zdania żeby się nie wtrącać za bardzo, jak tylko przypuszczasz i nie wiesz nic na pewno, a przyjaciółka coś Ci mówiła że się nad tym zastanawiasz?
No nie tylko mówiła że częsciej do kolegi teraz wychodzi czy do rodziców swoich zaczął na noc jeździć czego wcześniej nie robił
 
To może zostaw to przyjaciółce? To w końcu ich sprawa co we własnym związku robią i jak się do siebie odnoszą.
 
T
To może zostaw to przyjaciółce? To w końcu ich sprawa co we własnym związku robią i jak się do siebie odnoszą.
Tzn ja się nie wracam, nic jej nie mówię co ma robić ani nic. Tylko tak porostu się zastanawiam czy jest możliwe że człowiek któremu nie przeszkadza że ma dziewczynę a sypia z innymi jest w stanie się zmienić dla tej jedynej
 
reklama
Widać, że nie masz innych problemów. Po co się tym przejmujesz?
Ba
Dziewczyny serio nie uświadomiły byście swojej koleżanki, że ich facet coś kręci na boku?
Też miałam takie koleżanki, które nic nie gadały i zmarnowałam masę czasu nieświadoma, tak się nie robi ...
Nie jestem pewna czy on ją zdradza tylko poprostu obawiam się że mógł wrócić do starych nawyków. Wiem że był zdolny do tego żeby zdradzać bez żadnego sumienia. Nie chcę jej tego mówić bo nie chce się wtrąca ale jakoś nie chce mi się wierzyć że taki człowiek może się zmienić. A teraz kiedy mi powiedziała że dosyć często zaczął wychodzić to jakos tak mi się przypomniało jego zachowanie z przed paru lat.
 
Do góry