reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Niestety wczoraj wieczorem @ nadeszła.

Kolejny cykl będzie z Aromkiem 3-7dc (2x1)
I od 6dc Estrofem (na poprawę endometrium)

Mam dziewczyny pytanie jak liczycie - jak okres przyszedł późnym wieczorem to ten dzień liczycie jako 1dc czy dopiero następny?
Normalnie to niby nie ma znaczenia ale przy tych lekach? Moze ma??
Jak dostałam wczoraj wieczorem (sobota) to Aromek brać w pon. wieczorem - czy mogę już w pon. rano?
 
reklama
Niestety wczoraj wieczorem @ nadeszła.

Kolejny cykl będzie z Aromkiem 3-7dc (2x1)
I od 6dc Estrofem (na poprawę endometrium)

Mam dziewczyny pytanie jak liczycie - jak okres przyszedł późnym wieczorem to ten dzień liczycie jako 1dc czy dopiero następny?
Normalnie to niby nie ma znaczenia ale przy tych lekach? Moze ma??
Jak dostałam wczoraj wieczorem (sobota) to Aromek brać w pon. wieczorem - czy mogę już w pon. rano?
ja liczę dzień w którym dostałam okres jako 1 dc nie ważne czy rano czy wieczorem :) i tez biorę Femare ( to samo co Aromek). Będzie dobrze, trzymam kciuki.
 
Nie wiem niestety jaka to była jednostka. Tak jak pisałam rozumiem wasz tok i uważam że jest to dość prawdopodobne. Nie mniej tak jak wcześniej pisałam ufam lekarzowi i przyjmę lek tak jak przepisał. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie zmienić lekarza lub co gorsza nie wziąć lęku i powiedzieć mu na wizycie że nie wzięłam bo wyczytałam na forum że być może clo spowoduje u mnie torbiel. [emoji3526] Wiecie to w sumie po co do niego chodzę skoro sama się diagnozuje [emoji23] i sama chce się leczyć [emoji6] dziękuję dziewczyny za rady! Dam znać jak będzie nawet jeśli będzie tak jak piszecie [emoji3526]
Jeżeli masz problemy z pękającymi pęcherzykami to każdy rozsądny gin będzie unikał CLO. Zdecydowanie lepiej sprawdza się letrozol (femara, lametta, Aromek) lub gonadotropiny. No i tak jak koleżanka mówi upierać się na podwójny zastrzyk tj. 10000 jednostek. To będą dwa zastrzyki bo za dużo na jedno wkłucie. Jeżeli masz problem z pęcherzykami tak jak ja to 5000 jednostek to zdecydowanie za mało i robi się LUF. Mi wystarczyło 10000 jednostek przy stymulacji ale czytałam badania naukowe, ze lekarze za granica podają nawet 20000 jednostek hCG. Chodzi o to ze jak mimo takiej dawki nie pękną to następny krok to już in vitro bo nic więcej się nie da z tym zrobić...
słyszałam ze metformina tez pomaga dziewczynom z niepekajacymi pęcherzykami ale mi gin jej nie chciał przypisać wiec biorę myo-inositol w końskich dawkach (3gramy) bo ma podobne dzialanie i pecherzyk pięknie pekl pierwszy raz od 18 miesięcy.
 
Straszna cisza tu nastała. Dziewczyny co się z wami dzieje ,,,?
Też zaglądam cisza u nas nastała ja się tak zastanawiam dzisiaj czy dzwonic do lekarza i umawiac sie na monitoring kalendarzyk mi dzisiaj pokazuje okres mam plamienie bo okresem tego nazwać nie mogę😐 brzuch mnie nic nie boli i tak czekam na @ i bieg sytuacji
 
reklama
Do góry