reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciazowego

lubieszpinak13

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
24
Co sadzicie o tym wyniku testu? Dzis moj 27dc, owulacja okolo 17-18dc. Czy te pink testy maja zawsze taka blada kredke mimo negatywnego wyniku?
 

Załączniki

  • IMG_1097.jpg
    IMG_1097.jpg
    88,5 KB · Wyświetleń: 926
  • IMG_1098.jpg
    IMG_1098.jpg
    88,2 KB · Wyświetleń: 295
reklama
Ja bym powtórzyła test albo zrobiła betę jak to 27dc to może być za wcześnie aby kreska była mocniejsza a czy te testy tak maja czy nie to niewiem mój pink mnie nie okłamał a też niemożna zakładać z góry że wszystkie mają taka kreskę i jest negatywny. Jak dla mnie widać kreskę. Powtórz test możesz kupić inny
 
Jak dla mnie test pozytywny 🙂 kup inny test, polecam bobo test w rosmannie. Mimo, że czułość jest 25, jest bardzo czuły i przy becie 10 już wykrył ciążę 👍
 
Cos delikatnie widać i jak dla mnie jest dodatni. Powtórz sobie innym testem na drugi dzień lub dwa no później
 
I tak będzie miała wątpliwości, a beta wyjaśni sprawę i będzie mogła zbadac kolejna i sprawdzic przyrost. A gdzie takie tanie testy do nabycia?😉
 
reklama
Pink można w necie kupić po 4zł.
Moim zdaniem szkoda nerwów na betę :) Bo w sumie nic nie zmienia, a człowiek rozkminia czy to mały czy to za duży przyrost. Jak nic się nie dzieje, to szkoda pieniędzy.
 
Do góry