reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta

karolina21325

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
61
Witam ostania @ była 17 października cykle mam 31 dniowe. Dzisiaj zrobiłam test wyszedł pozytywny i beta 843 wskazuje na 6/7 tydzień czy jest to możliwe? A może beta jest za duża ? Za dwa dni pójdę powtórzyć bete?!
 
reklama
Witam ostania @ była 17 października cykle mam 31 dniowe. Dzisiaj zrobiłam test wyszedł pozytywny i beta 843 wskazuje na 6/7 tydzień czy jest to możliwe? A może beta jest za duża ? Za dwa dni pójdę powtórzyć bete?!
Może są bliźniaki i dlatego beta taka wysoka.. Ogólnie przyrost jest bardzo ważny. Nie stresuj się
 
Bardzo możliwe, że owulacja była wcześniej, szybkie zagnieżdżenie i beta może mieć takie wartości. Może być to również błąd laboratorium.
 
Bardzo możliwe, że owulacja była wcześniej, szybkie zagnieżdżenie i beta może mieć takie wartości. Może być to również błąd laboratorium.
Akurat to jest nie możliwe bo ten miesiąc był burzliwy i wiem kiedy współżylam i to są zaledwie 3 dni do tego w dwudniowym odstępie a zaczęło się w 13 dniu cyklu
 
Ja mialam wysoka bete przed okresem przy cyklu 28 dniowym okazalo sie ze zaszlam w ciaze w 7 dniu cyklu :) w dzien okresu mialam cos kolo 6tys jestem w ciąży pojedynczej :)
 
reklama
Do góry