reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 tygodnie bez @ i ciazy

Dołączył(a)
21 Listopad 2020
Postów
3
Witam. Nie wiem czy trafiłam na dobra kategorie ale liczę na wasza pomoc.
Ostatnia @ 10.10, cykl 29-31 dni zawsze na czas.
Termin następnej @ wypadal 11.11 i tutaj zaczyna się problem. Ani @ ani bólów które zawsze mam przed nią. Do dziś tj 21.11 brak @. Pierwszy test zrobiony 19.11 i wynik negatywny. Dzis zrobilam juz drugi i znow negatywny. Powiem szczerze że nie przyglądałam się czy jest owulacja czy nie, nie zabezpieczam się z partnerem, staramy się już od 8 miesięcy o dziecko, sypiamy czesto i chyba znowu nic. Pobolewa mnie czasami brzuch ale nie tak jak zawsze przed nią. Krew? Tak pojde, ale do poniedziałku dostane do głowy. Moze ktoras z was miala podobnie i wie co to? Lekarz pewnie znowu przepisze mi tabletki na wywołanie.
 
reklama
Witam. Nie wiem czy trafiłam na dobra kategorie ale liczę na wasza pomoc.
Ostatnia @ 10.10, cykl 29-31 dni zawsze na czas.
Termin następnej @ wypadal 11.11 i tutaj zaczyna się problem. Ani @ ani bólów które zawsze mam przed nią. Do dziś tj 21.11 brak @. Pierwszy test zrobiony 19.11 i wynik negatywny. Dzis zrobilam juz drugi i znow negatywny. Powiem szczerze że nie przyglądałam się czy jest owulacja czy nie, nie zabezpieczam się z partnerem, staramy się już od 8 miesięcy o dziecko, sypiamy czesto i chyba znowu nic. Pobolewa mnie czasami brzuch ale nie tak jak zawsze przed nią. Krew? Tak pojde, ale do poniedziałku dostane do głowy. Moze ktoras z was miala podobnie i wie co to? Lekarz pewnie znowu przepisze mi tabletki na wywołanie.
Po takim czasie test powinien być już pozytywny, jeśli była by to ciąża. Rozumiem, że to nie pierwszy raz, skoro piszesz "znów tabletki na wywołanie"? Badałaś hormony? Albo robiłaś jakiekolwiek badania?
 
Po takim czasie test powinien być już pozytywny, jeśli była by to ciąża. Rozumiem, że to nie pierwszy raz, skoro piszesz "znów tabletki na wywołanie"? Badałaś hormony? Albo robiłaś jakiekolwiek badania?


Rok temu dostalam tabletki na wywołanie ale wtedy cos pomyliłam z tabletkami anty. Zadnych badań nie robilam. A taka mialam nadzieje
 
A tabletki kiedy odstawilas .? Po tylu dniach test by juz pokazała ,możesz isx na bete ,ale też sądzę że będzie negatywna , trzeba skonsultować z lekarzem, moze akurat zdarzyl Ci soe cykl bezowulacyjny ,ale to tylko monitoring moze potwierdzić
 
A tabletki kiedy odstawilas .? Po tylu dniach test by juz pokazała ,możesz isx na bete ,ale też sądzę że będzie negatywna , trzeba skonsultować z lekarzem, moze akurat zdarzyl Ci soe cykl bezowulacyjny ,ale to tylko monitoring moze potwierdzić


Tabletki odstawiłam z końcem stycznia. A może ktoś korzystal z tabletek na wspomogę zajscia w ciążę? Zaczynam powoli myśleć ze moze nie jestem w 100% plodna
 
Tabletki odstawiłam z końcem stycznia. A może ktoś korzystal z tabletek na wspomogę zajscia w ciążę? Zaczynam powoli myśleć ze moze nie jestem w 100% plodna
Niestety nie ma tabletek wspomagających zajęcie w ciążę - są zioła i suplementy wpływające na równowagę hormonalną.
Lekarz powinien zlecić diagnostykę hormonów (początek) i monitorować cykle.
 
reklama
Tabletki odstawiłam z końcem stycznia. A może ktoś korzystal z tabletek na wspomogę zajscia w ciążę? Zaczynam powoli myśleć ze moze nie jestem w 100% plodna
Witaj są tabletki na wywołanie owulacji ale je moze przepisać tylko lekarz. Jeśli idziesz w poniedziałek do lekarza powiedz mu , że się staracie o dziecko aby zlecił Ci podstawowe badania i może monitoring cyklu. Odbywa się to w ten sposób , że idziesz do ginekologa na USG ok 12-15 dzień cyklu w zależności od długości cyklu i wtedy lekarz sprawdza czy jest pęcherzyk dominujący czyli taki zdolny do zapłodnienia. Jeśli nie to lekarz na pewno da ci tabletki. Warto również sprawdzić nasienie partnera/ męża ale może na począteku warto sprawdzić czy u Ciebie wszystko w porządku. Może masz cykl bezowulacyjny każdej kobiecie zdarza się taki i nie musi nic złego oznaczać. Nie martw się na zapas . Trzymam kciuki
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry