reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niska beta hcg

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Kochani,

Martwię się ogromnie.
ost miesiączka 29.09

Testy ciążowe pozytywne, tydzień temu lekarz zobaczył pęcherzyk 6mm ale dał mi znac ze cos wolno się rozwija i skierował na badanie krwi.

beta w poniedziałek 2315
beta w środę 2944

Mam 40 lat to moje pierwsza ciąża.
Czy to już przesadzone ze jest ona stracona?
Wizyta dopiero za tydzień... wylewam morze łez.
 
reklama
Rozwiązanie
moje drogie!
byłam na usg i gotowa na najgorsze, a tu lekarz w szoku ze to 6 tydz i wszystko się rozwija prawidłowo, 4,3mm - słychać jakby serduszko. sam w szoku, mimo słabej bety.
dostałam progesteron 2x dziennie po 200mg. nie kazał powtarzać bety tylko przyjść za 2 tyg.
cieszymy się ale kompletnie nie rozumiem sytuacji.
Nno to trzymam kciuki aby wszystko dobrze Sue skończyło i abyś za 8 miescy tul iła maleństwo
Kochani,

Martwię się ogromnie.
ost miesiączka 29.09

Testy ciążowe pozytywne, tydzień temu lekarz zobaczył pęcherzyk 6mm ale dał mi znac ze cos wolno się rozwija i skierował na badanie krwi.

beta w poniedziałek 2315
beta w środę 2944

Mam 40 lat to moje pierwsza ciąża.
Czy to już przesadzone ze jest ona stracona?
Wizyta dopiero za tydzień... wylewam morze łez.
Troche słaby ten przyrost.. Przykro mi 😢
 
Bete raczej musi spaść, zsby zaczęło się krwawienie ,a czasem trzeba tabletki zeby się ruszyło, u mnie tak było, bez tabletek by się nie udalo
 
dziękuje za odpowiedzi
dziecko mi jednak pisane nie jest.

nie wiem co teraz bo nie krwawię i czuje się dobrze.
Teraz nie ma słów które Cię pociesza, byłam w podonej sytuacji, nawet myślałam jak Ty że nie jest mi pisane dziecko że powinnam się z tym pogodzić po 4miesiacach zaszlam w ciążę ( tyle miałam odczekać po zabiegu) zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań i teraz mam ponad rocznego synka. Życzę dużo siły, przytulam.
 
moje drogie!
byłam na usg i gotowa na najgorsze, a tu lekarz w szoku ze to 6 tydz i wszystko się rozwija prawidłowo, 4,3mm - słychać jakby serduszko. sam w szoku, mimo słabej bety.
dostałam progesteron 2x dziennie po 200mg. nie kazał powtarzać bety tylko przyjść za 2 tyg.
cieszymy się ale kompletnie nie rozumiem sytuacji.
 
reklama
moje drogie!
byłam na usg i gotowa na najgorsze, a tu lekarz w szoku ze to 6 tydz i wszystko się rozwija prawidłowo, 4,3mm - słychać jakby serduszko. sam w szoku, mimo słabej bety.
dostałam progesteron 2x dziennie po 200mg. nie kazał powtarzać bety tylko przyjść za 2 tyg.
cieszymy się ale kompletnie nie rozumiem sytuacji.
Fantastyczne wieści 😁
 
reklama
moje drogie!
byłam na usg i gotowa na najgorsze, a tu lekarz w szoku ze to 6 tydz i wszystko się rozwija prawidłowo, 4,3mm - słychać jakby serduszko. sam w szoku, mimo słabej bety.
dostałam progesteron 2x dziennie po 200mg. nie kazał powtarzać bety tylko przyjść za 2 tyg.
cieszymy się ale kompletnie nie rozumiem sytuacji.
Nno to trzymam kciuki aby wszystko dobrze Sue skończyło i abyś za 8 miescy tul iła maleństwo
 
Rozwiązanie
Do góry