reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza/robić sobie nadzieje czy nie?

Agnieszeek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2018
Postów
38
Witajcie 😉
Staramy się z mężem o 2 dziecko od kilku mies. W ost cyklu bardziej przyglądalam się temperaturze, szyjce, robiłam testy owu no i oczywiście wizyty u lekarza. Zrobiłam badania krwii z zlecone przez gin z których wynika że wszytkie parametry są w normie poza DHEA które jest podwyższone. Dodam że przed 1 ciąża zostalo zdiagnozowano u mnie pcos którego teraz lekarz ostatecznie nie potwierdził. 15dc (czwartek) byłam na wizycie na ktorej lekarz zobaczył 20 mm pecherzyk na prawym Jajniku. W sobotę odczowalam ból prawego jajnika. Oczywiście w tym czasie codziennie wspolzylam z mężem. Dziś 25dc, mam złe samopoczucie, temp od kilku dni 37.1 mierzona rano pod językiem i w ciągu dnia podobnie, kremowa wydzielina z dróg intymnych we wzmożonej ilości co jest dla mnie coś nieoczywistym objawem. Zrobiłam. Rano test(tj 7dni od bólu jajnika) wyszedł negatywny. Czy test mógł być Zrobiony za wcześnie? Robić sobie nadzieje czy nie ma sensu? Cykle mam średnio 28-30dni. Okres powinien być za 3-5dni
 
reklama
Rozwiązanie
Jasne, na pewno masz rację.
Tylko zastanawia mnie po co te uszczypliwosci?
Chyba nie po to tu jesteśmy żeby przekazywać sobie negatywne emocje?

W moich odpowiedziach nie ma grama uszczypliwości, rzeczowo odpowiadam na Twoje pytania i proszę o wyjaśnienie postępowania, którego kompletnie nie rozumiem, nic więcej.
Skoro @powinnas dostać za 3-5dni to w tedy wykonaj test .. Nie ma sensu robienia przed @. Bo to tylko Cię stresuje. Wykonaj test za 3dni. Albo odrazu badanie beta hcg to jest najpewniejsze badanie. Tylko też wykonaj to badanie w dniu spodziewanej @
 
Skoro @powinnas dostać za 3-5dni to w tedy wykonaj test .. Nie ma sensu robienia przed @. Bo to tylko Cię stresuje. Wykonaj test za 3dni. Albo odrazu badanie beta hcg to jest najpewniejsze badanie. Tylko też wykonaj to badanie w dniu spodziewanej @
Dzięki za odpowiedz 😉 o ile nie dostanę miesiączki na pewno zrobię test. Może niepotrzebnie się nakrecam🙄 ale na pewno wynika to z faktu że w mim przypadku owulacja to już sukces 🤪
 
Tak jak wyżej napisane. Zrób test najlepiej w terminie 🐵, ewentualnie możesz robić codziennie do terminu, ale to Stresuje więc najbezpieczniej w terminie.. Trzymam kciuki, no szansa zawsze jest. Powodzenia.
 
Witajcie 😉
Staramy się z mężem o 2 dziecko od kilku mies. W ost cyklu bardziej przyglądalam się temperaturze, szyjce, robiłam testy owu no i oczywiście wizyty u lekarza. Zrobiłam badania krwii z zlecone przez gin z których wynika że wszytkie parametry są w normie poza DHEA które jest podwyższone. Dodam że przed 1 ciąża zostalo zdiagnozowano u mnie pcos którego teraz lekarz ostatecznie nie potwierdził. 15dc (czwartek) byłam na wizycie na ktorej lekarz zobaczył 20 mm pecherzyk na prawym Jajniku. W sobotę odczowalam ból prawego jajnika. Oczywiście w tym czasie codziennie wspolzylam z mężem. Dziś 25dc, mam złe samopoczucie, temp od kilku dni 37.1 mierzona rano pod językiem i w ciągu dnia podobnie, kremowa wydzielina z dróg intymnych we wzmożonej ilości co jest dla mnie coś nieoczywistym objawem. Zrobiłam. Rano test(tj 7dni od bólu jajnika) wyszedł negatywny. Czy test mógł być Zrobiony za wcześnie? Robić sobie nadzieje czy nie ma sensu? Cykle mam średnio 28-30dni. Okres powinien być za 3-5dni
Test zdecydowanie za szybko, choć rozumiem Ciebie bo sama jestem taka niecierpliwa !!! Ale wszystkie testy przed @ negatywne. Staramy się od sierpnia od 2 dzidzie. Dziś 33 dc, brak @ i test negatywny. Nie wiem czy jeszcze się łudzić ... cykle mam 31 dniowe. Wczoraj miała wystąpić @, dziś 1 dzień spóźnienia. Choć owu mogła być później, bo coś testy owu mi tym razem nie wychodziły jak zawsze... 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
 
Test zdecydowanie za szybko, choć rozumiem Ciebie bo sama jestem taka niecierpliwa !!! Ale wszystkie testy przed @ negatywne. Staramy się od sierpnia od 2 dzidzie. Dziś 33 dc, brak @ i test negatywny. Nie wiem czy jeszcze się łudzić ... cykle mam 31 dniowe. Wczoraj miała wystąpić @, dziś 1 dzień spóźnienia. Choć owu mogła być później, bo coś testy owu mi tym razem nie wychodziły jak zawsze... 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Trzymam kciuki ✊✊✊ mi testy wogole nie wychodzą....wynikaloby z nich że miałam 2 owulacje w cyklu 🤪 więc sugeruje się wskazówkami lekarza
 
reklama
Dziewczyny, podpowiedzcie bo oszaleje z tą temperatura. Mierze nadal rano i wynosi ok 36.9-37.0.W ciągu dnia sprawdzam i czasem mam normalna a czasem podwyższona. Już nic nie rozumiem. Może to zwyczajna infekcja...? Planuję testować w piątek na spokojnie jeśli @sie nie pojawi. Dodatkowo czuje się właśnie jakbym miała być chora a na Dokladke jakas infekcja intymna się chyba wdala... Jak mam mierzyć ta temperaturę? I Czy taka jaka mam rano jest normalna czy podwyższona?
 
reklama
Test zdecydowanie za szybko, choć rozumiem Ciebie bo sama jestem taka niecierpliwa !!! Ale wszystkie testy przed @ negatywne. Staramy się od sierpnia od 2 dzidzie. Dziś 33 dc, brak @ i test negatywny. Nie wiem czy jeszcze się łudzić ... cykle mam 31 dniowe. Wczoraj miała wystąpić @, dziś 1 dzień spóźnienia. Choć owu mogła być później, bo coś testy owu mi tym razem nie wychodziły jak zawsze... 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Jak u Ciebie? Świętujesz? 😉
 
Do góry