reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To widzę dziewczyny, ze te nasze dzieciaki podobnie z tym spaniem 🥴 widocznie tak maluchy w tym okresie maja! A jak u Was z trzymaniem główki? U nas marnie 🤨
@Patrycja1995 słyszałam tez o tym króliku wiec coś musi w tym być, ze jest teraz na czasie :) Daj koniecznie znać jak już się pobawicie w święta jak tam daje radę ;)
@Adunia91 uśmiałam się z tego pierwszego kła 😅 ale fakt.. tez tak sobie o tym myśle, ze potem może być ciekawie 🥴 te zastoje w cyckach to masakra 😩 i nawet jakby człowiek chciał w nocy pospać to strach 😅
 
reklama
Czytam o tych waszych zastojach to zaraz mi się przypomnia to zapalenie piersi, gorączka. Brrrrrr
Cieszę się że mnie to już nie dotyczy. No ale tak myśląc to pewnie poszłam na łatwiznę. 🤔
Jeśli chodzi o trzymanie główki to jak mam na recach mała to już trzyma ładnie "nie giba się jak główka pieska w samodzodzie" 😁 ale jak leży na brzuchu to nie bardzo ma siłę długo trzymać główkę.
Polish_20201120_130934769.jpg
 
U nas podobnie 😁 Na rękach już od dawna trzyma ładnie główkę ale w leżeniu na brzuszku to zależy. Czasami ma dzień że w ogóle nie ma ochoty na takie aktywności i leży plackiem, a czasami trzyma gowke tak wysoko i tak długo że sama się dziwię. Ale widzę że wraz z upływem dnia jest tendencja spadkowa czyli rano trzyma ładnie ale wieczorem to już placek 😁 Dlatego wieczorem podpieramy go na lamie z Fisher Price ✌️ on ma tak jeszcze przypięte różne grzechotki i tak z 20 minut dziecko jest zajęte 😜
 

Załączniki

  • IMG_20201102_193720.jpg
    IMG_20201102_193720.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 92
U nas podobnie 😁 Na rękach już od dawna trzyma ładnie główkę ale w leżeniu na brzuszku to zależy. Czasami ma dzień że w ogóle nie ma ochoty na takie aktywności i leży plackiem, a czasami trzyma gowke tak wysoko i tak długo że sama się dziwię. Ale widzę że wraz z upływem dnia jest tendencja spadkowa czyli rano trzyma ładnie ale wieczorem to już placek 😁 Dlatego wieczorem podpieramy go na lamie z Fisher Price ✌️ on ma tak jeszcze przypięte różne grzechotki i tak z 20 minut dziecko jest zajęte 😜
O kurcze że na to nie wpadłam 😄😄 też jej coś podłoże. :D
 
Dziewczyny A wracacie czasami na forum na posty z lata ? Ja ostatnio sobie czytałam. Jak przeżywałysmy kiedy..no kiedy urodzimy..ze mamy skurcze itp:D aż w końcu posty jedna za drugą że już mamy nasze słoneczka. 🤩😍
 
Wow dziewczyny , ale się rozpisałyscie 🙈
Też jestem na instagramie piatusie 😊
U nas jeśli chodzi o karmienie to chyba nie jest źle co dwie godziny jakoś do 15 min, A w nocy co 4 godziny. Bardzo szybko leci mi pokarm, często mała jest całą zalana. Lubię karmić i dla mnie jest to bardzo wygodne , być może dlatego że nie mam problemu jak Wy , współczuję Wam . Moja córcia w dzień śpi bardzo różnie czasami ma dłuższą drzemkę, A innego dnia kilka drzemkę po 20 min i mam wrażenie że tylko ją usypiam i karmię, często nie ma jak zrobić obiadu😒🤭 ale nie mogę narzekać bo ładnie śpi w nocy 🤗 ciekawe jak będzie z tym ząbkowaniem 😬
 
reklama
Wow dziewczyny , ale się rozpisałyscie 🙈
Też jestem na instagramie piatusie 😊
U nas jeśli chodzi o karmienie to chyba nie jest źle co dwie godziny jakoś do 15 min, A w nocy co 4 godziny. Bardzo szybko leci mi pokarm, często mała jest całą zalana. Lubię karmić i dla mnie jest to bardzo wygodne , być może dlatego że nie mam problemu jak Wy , współczuję Wam . Moja córcia w dzień śpi bardzo różnie czasami ma dłuższą drzemkę, A innego dnia kilka drzemkę po 20 min i mam wrażenie że tylko ją usypiam i karmię, często nie ma jak zrobić obiadu😒🤭 ale nie mogę narzekać bo ładnie śpi w nocy 🤗 ciekawe jak będzie z tym ząbkowaniem 😬
Oby dzieciaczki jak najłagodniej przeszły ząbkowanie. ✊
He u nas oprócz karmienia i usypiania to zabawy, wygłupy. Bujaczek, bajeczka. Noszenie, przytulania. Potem butla i przy niej najczęściej zasypia. Fajnie jak już dzieci zaczynają się interesować światem. Wtedy np bujak albo mata edukacyjna i w tym czasie można zrobić obiad czy posprzątać. Więc myślę że będzie coraz łatwiej:D
 
Do góry