reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowle budzi sie z placzem

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
1 680
Dziewczyny moja 6 tygodniowa corka coraz częściej w dzien budzi sie z pleczem albo krzykiem, widze ze jest zmeczona, zasypia i za jakies 10/15min jest placz lub krzyk jakby przez sen, poglaskam ja czy po kołysze i znowu zasypia a sytuacja sie powtarza po kolejnych 15 minutach, czy to jest normalne? Staram sie ja duzo tulic itp ale dalej tak jest.. W nocy raczej spi spokojniej a w dzien właśnie sa takie cyrki, nie wiem co o tym myśleć
 
reklama
Rozwiązanie
E
Dziewczyny moja 6 tygodniowa corka coraz częściej w dzien budzi sie z pleczem albo krzykiem, widze ze jest zmeczona, zasypia i za jakies 10/15min jest placz lub krzyk jakby przez sen, poglaskam ja czy po kołysze i znowu zasypia a sytuacja sie powtarza po kolejnych 15 minutach, czy to jest normalne? Staram sie ja duzo tulic itp ale dalej tak jest.. W nocy raczej spi spokojniej a w dzien właśnie sa takie cyrki, nie wiem co o tym myśleć
Ciężko stwierdzić, tak naprawde to może być wszystko i nic. Opiszę Ci moją sytuację i może to Cię jakoś nakieruje. Kiedy syn miał mniej więcej 2-3 miesiące zaczął w ciagu dnia wybudzac się właśnie tak jak twoja córka. Z płaczem po kilku minutach spania pomimo ogromnego zmęczenia. Nie miałam pojęcia co...
Dziewczyny moja 6 tygodniowa corka coraz częściej w dzien budzi sie z pleczem albo krzykiem, widze ze jest zmeczona, zasypia i za jakies 10/15min jest placz lub krzyk jakby przez sen, poglaskam ja czy po kołysze i znowu zasypia a sytuacja sie powtarza po kolejnych 15 minutach, czy to jest normalne? Staram sie ja duzo tulic itp ale dalej tak jest.. W nocy raczej spi spokojniej a w dzien właśnie sa takie cyrki, nie wiem co o tym myśleć
Ciężko stwierdzić, tak naprawde to może być wszystko i nic. Opiszę Ci moją sytuację i może to Cię jakoś nakieruje. Kiedy syn miał mniej więcej 2-3 miesiące zaczął w ciagu dnia wybudzac się właśnie tak jak twoja córka. Z płaczem po kilku minutach spania pomimo ogromnego zmęczenia. Nie miałam pojęcia co mu jest, w nocy spał normalnie. Któregoś dnia w odwiedziny do męża wpadł kolega, który jest fizjoterapeutą, zobaczył mojego syna, wziął go na ręce, sprawdził rączki, nóżki itd i stwierdził, że mały ma chyba wzmożone napięcie mięśniowe. Pokazał mi masaż, który mogę robić synkowi żeby mu pomóc. Robiłam go kilka razy w ciągu dnia po ok. 10 minut. Nie minął tydzień a to wybudzanie się z płaczem przeszło jak ręką odjął i już nigdy więcej nie wróciło. Do tej pory nie wiem czy to była zasługa tego masażu czy nie. W każdym razie ten masaż bardzo go odprężał i mały pięknie po nim spał. Może wybierz się z córką do lekarza, niech ja zbada, sprawdzi napięcie, sprawdzi brzuszek czy nie jest wzdęty itd.
 
Rozwiązanie
Do góry