reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

promyczek_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2020
Postów
57
Hej,

wiem, że może wyjdzie, ze się nakręcam, ale może mnie tez uspokoicie.
Poprzedni cykl mi się wydłużył, obecny od 30.10.
Owulacja 13.11, wiec jestem 11dpo. Od wczoraj mega bolą mnie piersi i sutki, czuje kłucie w jajniku. Jest szansa na ciąże?
wiem, ze test nic nie wykaże, ale może któraś z was tak miała ;)
 
reklama
Zo betę albo test i będziesz wiedzieć. Ja tak miałam w pierwszej ciąży a w drugiej żadnych objawów więc różnie bywa
 
Piersi bolały mnie dopiero kilka dni przed planowana data miesiączki, ale tez czułam kłucie w jajniku jakiego nie miałam nigdy wcześniej.
 
Hej,

wiem, że może wyjdzie, ze się nakręcam, ale może mnie tez uspokoicie.
Poprzedni cykl mi się wydłużył, obecny od 30.10.
Owulacja 13.11, wiec jestem 11dpo. Od wczoraj mega bolą mnie piersi i sutki, czuje kłucie w jajniku. Jest szansa na ciąże?
wiem, ze test nic nie wykaże, ale może któraś z was tak miała ;)
Ja bym na spokojnie poczekała, kiedy masz dostać miesiączkę?
Jeżeli jesteś bardzo niecierpliwa to najlepiej iść sprawdzić betę bo test może nic nie pokazać ☺️
 
reklama
Do góry