reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
40
Kochane mam pytanie, czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne? Jeżeli tak jak wyglądało? U mnie dziś 14 dzień od owulacji powinnam mieć okres wczoraj, oczywiście nie przeszedł w niedzielę zrobiłam test pozytywny, wczoraj beta 52.6 dziś po południu podczas toalety na papierze pojawil się przezroczysty śluz z domieszką jasnoróżowego koloru tak jak czasem na początek okresu. Dzwoniłam odrazu do ginekolog kazała wziąć luteine i zasugerowała że to może być implantacyjne. Żadnych innych objawów nie mam, od tego incydentu minęło już godzinę i nic nie dzieje się niepokojącego. Oczywiście jutro wybiorę się na betę sprawdzić. Co myslicie??
 
reklama
Na implantacyjne to raczej już za późno skoro beta wyszła pozytywna. Powtórz betę i sprawdź przyrost. Bierzesz luteinę, więc zrobiłaś już wszystko. Teraz pozostaje czekać.
 
Kochane mam pytanie, czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne? Jeżeli tak jak wyglądało? U mnie dziś 14 dzień od owulacji powinnam mieć okres wczoraj, oczywiście nie przeszedł w niedzielę zrobiłam test pozytywny, wczoraj beta 52.6 dziś po południu podczas toalety na papierze pojawil się przezroczysty śluz z domieszką jasnoróżowego koloru tak jak czasem na początek okresu. Dzwoniłam odrazu do ginekolog kazała wziąć luteine i zasugerowała że to może być implantacyjne. Żadnych innych objawów nie mam, od tego incydentu minęło już godzinę i nic nie dzieje się niepokojącego. Oczywiście jutro wybiorę się na betę sprawdzić. Co myslicie??
Implantacja jest pomiędzy 6-12 od owulacji, więc to już za późno na to, a hormon beta HCG zaczyna byc produkowana dopiero po implantacji. Skoro jest beta, była implantacja... Wiele kobiet ma plamienia w ciąży, nawet krwawienia. Czasem łuszczy się endometrium, czasem jakis krwiak... Najwazniejsze, że już bierzesz luteinę.
 
Hej. Czy mozliwe ze mialam po okolo 6dniach od owulacji plamienie implantacyjne? Taka bardziej woda lekko zabarwiona ciemna brunatna krwia. Teraz mam wyzsza temperature ciagle w pochwie a wieczorami to az plone goraco mi okolo 37.6 lub dzis 37.2 z rana temperatura nizsza jest wiem ze tak powinno byc ze wieczorem rosnie. Jestem po inseminacji jestem ciekawa czy to moga byc obkawy ze sie udalo?
 
reklama
Hej. Czy mozliwe ze mialam po okolo 6dniach od owulacji plamienie implantacyjne? Taka bardziej woda lekko zabarwiona ciemna brunatna krwia. Teraz mam wyzsza temperature ciagle w pochwie a wieczorami to az plone goraco mi okolo 37.6 lub dzis 37.2 z rana temperatura nizsza jest wiem ze tak powinno byc ze wieczorem rosnie. Jestem po inseminacji jestem ciekawa czy to moga byc obkawy ze sie udalo?
Mogą, ale nie muszą... Jeśli owulacja się odbyła, to u każdej kobiety jest wtedy wyższa temperatura. Zazwyczaj spada przed @, ale u mnie zazwyczaj dopiero podczas @ lub po nawet. 🤷🏼‍♀️ Mam wtedy temp. często rzędu 37.2 - 37.4. Trzymajmy kciuki, że się udało. :)
 
Do góry