reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród, a pierwszy maluch w domu

K

Kasia2301

Gość
Witam! Czy ktoras z mam moze mi doradzic? Jak ogarnac porod z malym dzieckiem w domu? Jestem cala w nerwach, bo lada moment bede rodzic, a w domu mam synka, ktory beze mnie nie chce spac? Odkladalam te mysli w czasie, ale dluzej sie nie da.Co wiecej najprawdopodobniej bede miala cc, wiec pobyt pewnie sie przedluzy.
 
reklama
No wlasnie w tym problem, bo jak wyczuje brak cycusia to sie budzi. Wiem, wiem... Sama jestem sobie winna, ale musze go jakoś przygotowac.
 
No jeśli nie chcesz go teraz powoli przyzwyczajać do spania bez ciebie to synek będzie musiał się szybciutko nauczyć jak ty będziesz w szpitalu. Pytanie co lepsze...?
 
Maly ma dwa lata. Porod za 3 miesiace. Nie wiem jak to ogarnac. To taki synek mamusi, mimo ze nie chcialam go tak od siebie uzaleznic. Na co dzien nie ma problemu, by zostal z tata, babcia....Ale w nocy bez cycusia obok jest problem.
 
Czy ktoras z mam doradzi od czego zaczac? Same tlumaczenia to troche malo. W dzien co innego. W nocy zaspany chce mamy i juz.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry