reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca się szyjka 12 tydzień ciazy jak częste wizyty

Radikos

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
34
Od 11 tyg zaczęła skracać mi się szyjka, w 12 tyg lekarz podał pomiar 27mm, kazał teraz obserwować leżeć i kontrole wyznaczył co tydzień. Potem chce zwiększyć odstępy między wizytami.
Obawiam się tak częstych usg. Jak było o Was
 
reklama
Częste USG nie szkodzi dziecku. Lepiej mieć częste USG niż stracić dziecko przez zbyt rzadkie wizyty.
 
Dziękuje za odpowiedzi. Od początku mam komplikacje w 5tc augmentin przez bakterie w szyjce oraz pęcherzu moczowym. I teraz znowu sa bakterie pomimo przyjmowania priobiotykow dwa razy dziennie. Wyszło, ze przed szwem mam przyjąć dwa różne antybiotyki bo bakterie są na coś innego wrażliwe :(
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa ale dzięki waszym wpisom mogę jakoś funkcjonować . Jestem w 22 tyg po założeniu szwu okrężnego , szyjkę mam 21 mm , przed wigilia wróciłam ze szpitala , zalecili mi oszczędny tryb życia , w sumie jedna lekarka raczej kazała mi leżeć , przepisane mam magnez 3x2 tab oraz luteinę 2 x 1 tab , wizytę kontrolna mam dopiero 5 stycznia , strasznie się stresuje , boje się skurczy , brzuch mi twardnieje co jakiś czas i pobolewa tak jak przy okresie , nie wiem czy tez tak miałyście ?? Czy macie przepisana No- spe ? Mam problemy jelitowe również i nie wiem czy to od tego tez brzuch mnie boli ? Tak bardzo się boje ze nie dotrwam nawet do 30 tygodnia
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa ale dzięki waszym wpisom mogę jakoś funkcjonować . Jestem w 22 tyg po założeniu szwu okrężnego , szyjkę mam 21 mm , przed wigilia wróciłam ze szpitala , zalecili mi oszczędny tryb życia , w sumie jedna lekarka raczej kazała mi leżeć , przepisane mam magnez 3x2 tab oraz luteinę 2 x 1 tab , wizytę kontrolna mam dopiero 5 stycznia , strasznie się stresuje , boje się skurczy , brzuch mi twardnieje co jakiś czas i pobolewa tak jak przy okresie , nie wiem czy tez tak miałyście ?? Czy macie przepisana No- spe ? Mam problemy jelitowe również i nie wiem czy to od tego tez brzuch mnie boli ? Tak bardzo się boje ze nie dotrwam nawet do 30 tygodnia
Ja miałam przybskracajacej się szyjce 3tabletki luteiny dopochwowej 2x dziennie
 
Do góry