reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Niestety muszę się przygotować na najgorsze, po Wigilii zaczęłam plamić. Na razie jest to małe plamienie ale do tego ból podbrzusia. Wizyta u gina we wtorek. Mam jeszcze cicha nadzieje, ze się stanie jakiś cud, ale... miałbym to najpiękniejszy prezent pod choinkę :(
Ja prawie cały pierwszy trymestr miałam plamienia, brałam luteinę i urodziłam córkę. Skończyła w tym miesiącu 5 lat. Plamienia to nie zawsze poronienie. To może być po prostu niedomoga lutealna. Lekarz może dać leki na podtrzymanie ciąży i wszystko będzie ok.
 
reklama
I jestem po pierwszej wizycie usg! Szału nie ma bo nic tak naprawdę się nie dowiedziałam i mam czekać jeszcze tydzień w niepewności. Jest ciąża i ciałko żółte ale brak jeszcze zarodka. Ogólnie powinnam być w 6+3 a wykazało ze jestem mniej więcej 5+ . Plamienia pojawiły się jeszcze tylko raz i już nie ma. Ginekolog przepisała mi choriomion są to niby zastrzyki z hormonem, dyfaston, nospa i dodatkowo kwas foliowy.
 
I jestem po pierwszej wizycie usg! Szału nie ma bo nic tak naprawdę się nie dowiedziałam i mam czekać jeszcze tydzień w niepewności. Jest ciąża i ciałko żółte ale brak jeszcze zarodka. Ogólnie powinnam być w 6+3 a wykazało ze jestem mniej więcej 5+ . Plamienia pojawiły się jeszcze tylko raz i już nie ma. Ginekolog przepisała mi choriomion są to niby zastrzyki z hormonem, dyfaston, nospa i dodatkowo kwas foliowy.
To i tak sporo, ciąża jest, musisz dbać o siebie o cierpliwie poczekac. Gratulacje 😊 spokojnych i nudnych wrecz 9 mc
 
I to znowu ja. Dziewczyny czy zrobię głupotę i wykonam jutro test ciążowy ? Czy jest to słuszne ?
a wiec 19.12 dostałam okresu. Według kalendarzyka i mojej obserwacji śluzu od 29.12 do 04.01 miałam dni płodne. A owulacja wypadła 02.01. Oczyścicie co drugi dzień był stosunek. Na dzień dzisiejszy jedynie co mam to sluz w dużej ilości. I pobolewanie brzucha...
dziewczyny robić test jutro ? Czy czekać do miesiączki która wypada 17.01 ?
 
I to znowu ja. Dziewczyny czy zrobię głupotę i wykonam jutro test ciążowy ? Czy jest to słuszne ?
a wiec 19.12 dostałam okresu. Według kalendarzyka i mojej obserwacji śluzu od 29.12 do 04.01 miałam dni płodne. A owulacja wypadła 02.01. Oczyścicie co drugi dzień był stosunek. Na dzień dzisiejszy jedynie co mam to sluz w dużej ilości. I pobolewanie brzucha...
dziewczyny robić test jutro ? Czy czekać do miesiączki która wypada 17.01 ?
Zagenieżdżenie zarodka trwa do 12 dni. Owulację miałaś potwierdzoną monitoringiem czy testem owu/temp.? Jeśli faktycznie owu była 2.01+12 to daje 14.01, ale beta może jeszcze być za niska, żeby test ją wykrył. Wniosek- zrobić test w terminie miesiączki.
Po co chcesz się stresować robiąc test tak szybko?
 
Zagenieżdżenie zarodka trwa do 12 dni. Owulację miałaś potwierdzoną monitoringiem czy testem owu/temp.? Jeśli faktycznie owu była 2.01+12 to daje 14.01, ale beta może jeszcze być za niska, żeby test ją wykrył. Wniosek- zrobić test w terminie miesiączki.
Po co chcesz się stresować robiąc test tak szybko?
Testem na owulacje. Normalnie mam jakieś dziwne przeczucie,ze może się w końcu udało. I nie wiem dlaczego... jakieś takie dziwne uczucie. Mam taka nadzieje,że nie przyjdzie @ 17.01 oj mam taka nadzieje....
 
Jak jesteś w ciąży to nic Ci jej nie zabierze, a tak wcześnie zrobiony test to niepotrzebne nerwy. Wyjdzie negatywny i i tak będziesz się nakrecała, że za wcześnie i na bank jesteś w ciąży. Po prostu poczekaj. Trzymam kciuki [emoji110]
Testem na owulacje. Normalnie mam jakieś dziwne przeczucie,ze może się w końcu udało. I nie wiem dlaczego... jakieś takie dziwne uczucie. Mam taka nadzieje,że nie przyjdzie @ 17.01 oj mam taka nadzieje....
 
Testem na owulacje. Normalnie mam jakieś dziwne przeczucie,ze może się w końcu udało. I nie wiem dlaczego... jakieś takie dziwne uczucie. Mam taka nadzieje,że nie przyjdzie @ 17.01 oj mam taka nadzieje....
Test na owu pokazuje pik LH nie owulację. Od piku owu następuje do 36h po. Więc wraz z zagnieżdżeniem daje to Tobie ok 17.01, czyli dzień miesiączki. Tydzień wcześniej nic nie pokaże, jeśli owu było 3.01 to zarodek się nawet nie zagnieździł jeszcze.
 
A tym samym nie ma szans na jakiekolwiek objawy ciąży na tym etapie [emoji2272]
Test na owu pokazuje pik LH nie owulację. Od piku owu następuje do 36h po. Więc wraz z zagnieżdżeniem daje to Tobie ok 17.01, czyli dzień miesiączki. Tydzień wcześniej nic nie pokaże, jeśli owu było 3.01 to zarodek się nawet nie zagnieździł jeszcze.
 
reklama
I to znowu ja. Dziewczyny czy zrobię głupotę i wykonam jutro test ciążowy ? Czy jest to słuszne ?
a wiec 19.12 dostałam okresu. Według kalendarzyka i mojej obserwacji śluzu od 29.12 do 04.01 miałam dni płodne. A owulacja wypadła 02.01. Oczyścicie co drugi dzień był stosunek. Na dzień dzisiejszy jedynie co mam to sluz w dużej ilości. I pobolewanie brzucha...
dziewczyny robić test jutro ? Czy czekać do miesiączki która wypada 17.01 ?
Poczekaj do terminu , po co sie rozczarować
 
Do góry