reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Mój mąż wstaje bez gadki, jak trzeba małego przewinąć albo cokolwiek innego . Ale moja mama jest u nas ( swoją drogą wspaniała tesciowa 😂) i wysłała zięcia do innego pokoju spać, żeby mógl się wysypiać 🙈🙃🤣🤣🤣 a ona śpi ze mną i małym. Także juz mi mąz nie pomaga 🤣
Luiska i mama już uwierzyła że mały jest darciuch? 😏 Lepiej się czujesz, nabierasz sił jak nie jesteś cały dzień sama ? 😏
 
reklama
Mój mąż wstaje bez gadki, jak trzeba małego przewinąć albo cokolwiek innego . Ale moja mama jest u nas ( swoją drogą wspaniała tesciowa 😂) i wysłała zięcia do innego pokoju spać, żeby mógl się wysypiać 🙈🙃🤣🤣🤣 a ona śpi ze mną i małym. Także juz mi mąz nie pomaga 🤣
Znam to aż za dobrze 🤣 nasze mamy lepiej dbają o zięciów niż o nas! Mnie moja swego czasu tak wściekła.. ja po porodzie niedospana, niedojedzona dzień w dzień... A ta się pyta co mężowi na obiad uszykowałam.
Ej przeczytałam na grupie o inspiracjach na obiad trzy świetne określenia na taką okazję! Na obiad: Para z gara 🤣 albo Garpusty 😂 teraz wiem co jej odpowiedzieć.

Eee nie rozpędzajmy się z tym jak to on wstaje w nocy 🤣 on po prostu bardzo późno chodzi spać. Ale w domu dużo robi nie mogę powiedzieć. Jest naczelnym butelkowym (myje butelki, szykuje świeże i mleko do miarek), zmywarkowym i wynosi śmieci. A to w sumie ponad połowa najgorszej roboty w domu. Pranie też pomaga rozwieszać.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi jakie macie odkurzacze do noska?
Muszę coś kupić, bo aspirator słabo sprawdza się. Małemu robią się jakieś duże kozy w nosie, praktycznie co drugi dzień muszę je wyciągać, a tym wynalazkiem słabo idzie. Nie dość, że trzymają się mocno to jeszcze maluch nie ułatwia zadania, bo mi głowę do tyłu odchyla jak tylko się da albo co gorsza nauczył się łapać i rozmontowywać aspiratorek :D Pisałyście, że Wasze maluchy spokojne są przy tym i że fajnie szumi to może u nas też się sprawdzi ;)
 
A używacie może jakiś kropli do uszu, żeby nic w środku nie zalegało?
Mojemu robią się małe płatki z wydzieliny w zewnętrznej części ucha, ale zauważyłam też wokół wejścia do środka ucha taki niby pyłek. Specjalnym patyczkiem do uszu niemowląt to z zewnątrz spoko, ale dalej to już ciężko coś doczyścić i pewnie do środka wszystko wpada z czasem....
 
Dziewczyny, powiedzcie mi jakie macie odkurzacze do noska?
Muszę coś kupić, bo aspirator słabo sprawdza się. Małemu robią się jakieś duże kozy w nosie, praktycznie co drugi dzień muszę je wyciągać, a tym wynalazkiem słabo idzie. Nie dość, że trzymają się mocno to jeszcze maluch nie ułatwia zadania, bo mi głowę do tyłu odchyla jak tylko się da albo co gorsza nauczył się łapać i rozmontowywać aspiratorek :D Pisałyście, że Wasze maluchy spokojne są przy tym i że fajnie szumi to może u nas też się sprawdzi ;)
Moja zazwyczaj płacze i przy gruszce i aspiratorze ustnym i do odkurzacza. Najłatwiej wyciąga u nas taki do odkurzacza (dajemy go na najmniejszą moc) trwa to parę sekund dosłownie i nie boli (sprawdzałam na sobie). Reszta poszła w kąt odkąd mamy ten. Stary kupił go w aptece i nazywa się "Nosek".
 
A używacie może jakiś kropli do uszu, żeby nic w środku nie zalegało?
Mojemu robią się małe płatki z wydzieliny w zewnętrznej części ucha, ale zauważyłam też wokół wejścia do środka ucha taki niby pyłek. Specjalnym patyczkiem do uszu niemowląt to z zewnątrz spoko, ale dalej to już ciężko coś doczyścić i pewnie do środka wszystko wpada z czasem....
U nas w kąpieli wlewam jej do uszek wodę z mydłem delikatnie i też w kąpieli wacikiem na patyczku myję to co się wylewa z uszka. Potem na sucho.

Zobacz sobie rzetelną analizę akustone 😊 Link do: Akustone - analiza składu i opinia Pana Tabletki - Pan Tabletka
 
Moja zazwyczaj płacze i przy gruszce i aspiratorze ustnym i do odkurzacza. Najłatwiej wyciąga u nas taki do odkurzacza (dajemy go na najmniejszą moc) trwa to parę sekund dosłownie i nie boli (sprawdzałam na sobie). Reszta poszła w kąt odkąd mamy ten. Stary kupił go w aptece i nazywa się "Nosek".
Dokładnie. Mam taki sam. Wszystkie inne się nie sprawdziły 🙃
 
reklama
Do góry