reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
1
Witam was. Mam pewien niepokojący stan od czterech dni (aktualnie były to trzy dni po owulacji) moje cykle to 21 dni i są regularne czasem może przesunąć się o dwa - trzy dni. Miałam owulacje po czym po tej owulacji zaczął mnie boleć lewy jajnik oraz podbrzusze tak jak na miesiączkę dosyć lekko po czym niekiedy zaczęłam odczuwać prawego jajnika w czasie kiedy lewy mnie pobolewał i codziennie po trochu pobolewały mnie jajniki. Aktualnie mam pięć dni do miesiączki i pierwsza oznaka tego że miesiączka (aktualnie nie bola mnie piersi i Nic na to nie wskazuje) tkliwość piersi który zaczynał się tydzień przed spodziewaną miesiączka. Nic tutaj nie byłoby podejrzanego gdyby nie to ze po owulacji zaczęły mnie boleć jajniki oraz bol podbrzusza wspominając o tym ze czasem nie mogę się wypróżniać bądź na odwrót jak mnie zlapie tak juz koniec i przed wypróżnianiem zanim się zaczęło czułam w i słyszałam z samego rana bulgotanie w podbrzuszu właśnie to mi przykuło uwagę ze to nie był brzuch tylko podbrzusze i cóż, jeżeli chodzi o wydzieline to jest ona biala połączona z przezroczysta. Bardzo prodze o rade nawet jak przeglądam to forum odczuwam lekkie kłucie w lewym jajniku
 
reklama
Witam was. Mam pewien niepokojący stan od czterech dni (aktualnie były to trzy dni po owulacji) moje cykle to 21 dni i są regularne czasem może przesunąć się o dwa - trzy dni. Miałam owulacje po czym po tej owulacji zaczął mnie boleć lewy jajnik oraz podbrzusze tak jak na miesiączkę dosyć lekko po czym niekiedy zaczęłam odczuwać prawego jajnika w czasie kiedy lewy mnie pobolewał i codziennie po trochu pobolewały mnie jajniki. Aktualnie mam pięć dni do miesiączki i pierwsza oznaka tego że miesiączka (aktualnie nie bola mnie piersi i Nic na to nie wskazuje) tkliwość piersi który zaczynał się tydzień przed spodziewaną miesiączka. Nic tutaj nie byłoby podejrzanego gdyby nie to ze po owulacji zaczęły mnie boleć jajniki oraz bol podbrzusza wspominając o tym ze czasem nie mogę się wypróżniać bądź na odwrót jak mnie zlapie tak juz koniec i przed wypróżnianiem zanim się zaczęło czułam w i słyszałam z samego rana bulgotanie w podbrzuszu właśnie to mi przykuło uwagę ze to nie był brzuch tylko podbrzusze i cóż, jeżeli chodzi o wydzieline to jest ona biala połączona z przezroczysta. Bardzo prodze o rade nawet jak przeglądam to forum odczuwam lekkie kłucie w lewym jajniku
Takie kłucie może oznaczać wszystko. To, że nigdy tak nie miałaś nie znaczy że teraz nie będziesz miała. Ja kłucie jajników mialam zawsze przed miesiaczka 🤷‍♀️
 
To nie jest zabawne tylko przerażające 😃czytam wpis i za nic nie rozumiem o co chodzi... 3 dni po owulacji, 5 dni do miesiączki... To owulacja jest 8 dni przed miesiączka? Na tydzień przed miesiączka bolą piersi-to bolą już od owulacji? Ciul nie wnikam, ale ogólnie to już nie wiem czy teraz bolą czy nie bolą i czy to dobrze czy źle że są tkliwe... 😬 Więc mogę jedynie poradzić na problemy jelitowe😉
 
Aaa bulgotanie to jednak pewnie ciąża 😉 ehhh mam ostatnio wyjątkowo sarkastyczne poczucie humoru, a jak czytam tematy tutaj to mam wrażenie, że większość jest niepoważna (chodzi mi głównie o te w stylu: czy jestem w ciąży, albo czy test jest pozytywny?)
 
A ja tylko dodam, że niby cykle regularne ale tak nie do końca bo mogą się przesunąć o parę dni... Wtf? Autorko pytania, może trzeba też zastanowić się dlaczego masz takie krótkie cykle.
 
A ja to bym prosiła o napisanie tego postu jeszcze raz, tylko po Polsku, ze szczególnym uwzględnieniem interpunkcji i podziału zdań ;)
 
reklama
Witam was. Mam pewien niepokojący stan od czterech dni (aktualnie były to trzy dni po owulacji) moje cykle to 21 dni i są regularne czasem może przesunąć się o dwa - trzy dni. Miałam owulacje po czym po tej owulacji zaczął mnie boleć lewy jajnik oraz podbrzusze tak jak na miesiączkę dosyć lekko po czym niekiedy zaczęłam odczuwać prawego jajnika w czasie kiedy lewy mnie pobolewał i codziennie po trochu pobolewały mnie jajniki. Aktualnie mam pięć dni do miesiączki i pierwsza oznaka tego że miesiączka (aktualnie nie bola mnie piersi i Nic na to nie wskazuje) tkliwość piersi który zaczynał się tydzień przed spodziewaną miesiączka. Nic tutaj nie byłoby podejrzanego gdyby nie to ze po owulacji zaczęły mnie boleć jajniki oraz bol podbrzusza wspominając o tym ze czasem nie mogę się wypróżniać bądź na odwrót jak mnie zlapie tak juz koniec i przed wypróżnianiem zanim się zaczęło czułam w i słyszałam z samego rana bulgotanie w podbrzuszu właśnie to mi przykuło uwagę ze to nie był brzuch tylko podbrzusze i cóż, jeżeli chodzi o wydzieline to jest ona biala połączona z przezroczysta. Bardzo prodze o rade nawet jak przeglądam to forum odczuwam lekkie kłucie w lewym jajniku

Objawy pms mogą się zmieniać. A jajniki mogą boleć przed jak i po owulacji, dlatego ból jajnika to żaden dokładny objaw owulacji.
Objawy typowe dla fazy lutealnej.

Mnie bardziej zastanawia skąd wiesz, że miałaś owulację i co jest przyczyną tak krótkich cykli. Wczesna owu, czy krótka lutealna, krótkie cykle są dość niepokojące.
 
Do góry