reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczatki ciąży

Iza_123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
17
Hej..robiłam testy dwa tygodnie temu i wyszły pozytywne..poszłam do ginekologa i zobaczył tylko pecherzyk ciążowy i stwierdził że jeszcze wcześnie. Jeszcze w dodatku cały czas mnie boli brzuch. Wysłał mnie na krew beta hcg i wynik 4177. Lekarz kazał natychmiast przyjechać bo wynik za duży. Zrobił iść i stwierdził że jest wszystko ok Ale że pecherzyk jest za mały jak na 6tydz. Powiedział że wynik jest dobry Ale uważam że za wysoki. Jak myślicie? Martwię się cały czas :( że jest coś nie tak. Dostałam luteine dopochwowo.
 
reklama
Niestety na tym etapie tylko USG da Ci odpowiedź. Jak już jest pęcherzyk, to trzeba odczekać z tydzień i zrobić kolejne USG. Jak bardzo się stresujesz, to poszukaj innego gina - najlepiej z dobrym USG.
Mogła Ci się przesunąć owulacja i ciąża jest nieco młodsza niż wynika to z OM.
Ból brzucha często pojawia się w ciąży.
 
Niestety na tym etapie tylko USG da Ci odpowiedź. Jak już jest pęcherzyk, to trzeba odczekać z tydzień i zrobić kolejne USG. Jak bardzo się stresujesz, to poszukaj innego gina - najlepiej z dobrym USG.
Mogła Ci się przesunąć owulacja i ciąża jest nieco młodsza niż wynika to z OM.
Ból brzucha często pojawia się w ciąży.
No właśnie chyba pójdę jeszcze do innego lekarza i zobaczę co mi powie. Na moje to jestem w 4-5 tyg ciazy. W karcie tak lekarz napisał. Martwię się że może jest coś nie tak. Dziękuję za odpowiedź :)
 
Nic się nie martw. To jest bardzo wczesna ciąża. Wynik bety bardzo ładny, na USG był pęcherzyk - to lada moment i zarodek powinien się pokazać. Dlatego zaleca się pierwszą wizytę ok 7tc (oczywiście jak nie ma niepokojących objawów).
 
Nic się nie martw. To jest bardzo wczesna ciąża. Wynik bety bardzo ładny, na USG był pęcherzyk - to lada moment i zarodek powinien się pokazać. Dlatego zaleca się pierwszą wizytę ok 7tc (oczywiście jak nie ma niepokojących objawów).
Niepokoil mnie ból brzucha jak na okres. Teraz też mnie pobolewa. Ale lekarz mówił że na usg wszystko dobrze. A zarodka nie widać bo za wcześnie. Naczytalam się o tym hcg że wysokie i dlatego nerwy :( dziękuję bardzo za słowa otuchy :)
 
Naprawdę znam sytuację gdzie zarodek na USG pojawiał się przy wyższej becie. Ale to też dużo zależy od lekarza i jego sprzętu.
Ból jak na okres towarzyszy chyba każdej ciąży, więc nie ma co się stresować.
 
reklama
Do góry