reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To ciekawe jaka będzie Twoja grupa krwi [emoji848]daj znać jak będziesz znała [emoji846]
Jezu, to nie lepiej byłoby Ci wykupić abonament w Luxmedzie za 150 miesięcznie? Albo jeszcze mniej jeśli masz kogoś w rodzinie/znajomych kto w korpo ma pakiet i może Cię dopisać? Ja mam wszykie badania i wizyty za free, łącznie z usg, mam super lekarkę która na wszystko co potrzeba daje skierowanie...wiadomo, na genetyczne pójdę prywatnie dodatkowo do poleconej specjalistki od bliźniaków... Ale serio, pomyśl o tym bo przy takiej ilości kosztów można zbankrutować...
 
reklama
Dzień dobry! Ja już po śniadaniu, od 1,5h leżę, pomimo tego, że wczoraj też się wyspałam, byłam caly czas zmęczona, nawet zaliczyłam drzemkę. Coś czuję, że dziś będzie podobnie. Nadrobiłam właśnie wasze posty.
Od początku ciąży, taka zmęczona się nie czułam jak przez ostatnie dni. Mogłabym caly czas spać, do tego wszystkiego prawie od początku stycznia doskwiera mi ból w okolicy kości ogonowej. Czytałam, że po przebytych urazach w przeszłości, na skutek działania hormonów rozluźniajacych więzadła, kość ogonowa daje o sobie znać, moja ginekolog to potwierdziła i mówiła, że jeśli ból z czasem nie minie i będzie się nasilał, trzeba będzie skorzystać z pomocy fizjoterapeuty.

Trzymam kciuki za wizytujacę dzisiaj[emoji110]
Mnie też bolała kość przez jakieś 1,5 tygodnia. Ale przeszlo. Tez dużo polegiwalam [emoji3590] i pomogło.
 
Dziewczyny , a mam takie pytanko , czy zdarzyło Wam się zjeść coś lub wypić co obecnie w ciąży zabronione ? Mam wyrzuty sumienia bo kiedy miałam / mam mega mdłości , napije się kilka łyków Coca coli. Już nie pije dużo , tylko do momentu by mi się odbiło bo przynosi mi to ulgę, ale mimo wszystko mam wyrzuty sumienia. Co prawda nie pije Coca coli czy innych napojów , nawet kawy. Nie piłam nawet przed ciążą , ale przy tych okropnych mdłosciach kilka łyków Coca coli dawało ukojenia , pomagało by mi się odbiło. Wczoraj przy wieczornych mdłosciach wzięłam kilka łyków. Wiem, że jest niewskazana, ale mam nadzieje , że będzie Ok. Co prawda widziałam kobiety w ciąży , które piją Coca colę czy pepsi w mc Donald, ale ja taka panikara , że wole tego nie robić , a mimo wszystko przy mdłosciach sięgałam po ten napój. 😔😖
 
Dziewczyny , a mam takie pytanko , czy zdarzyło Wam się zjeść coś lub wypić co obecnie w ciąży zabronione ? Mam wyrzuty sumienia bo kiedy miałam / mam mega mdłości , napije się kilka łyków Coca coli. Już nie pije dużo , tylko do momentu by mi się odbiło bo przynosi mi to ulgę, ale mimo wszystko mam wyrzuty sumienia. Co prawda nie pije Coca coli czy innych napojów , nawet kawy. Nie piłam nawet przed ciążą , ale przy tych okropnych mdłosciach kilka łyków Coca coli dawało ukojenia , pomagało by mi się odbiło. Wczoraj przy wieczornych mdłosciach wzięłam kilka łyków. Wiem, że jest niewskazana, ale mam nadzieje , że będzie Ok. Co prawda widziałam kobiety w ciąży , które piją Coca colę czy pepsi w mc Donald, ale ja taka panikara , że wole tego nie robić , a mimo wszystko przy mdłosciach sięgałam po ten napój. 😔😖
Z tego co wiem, choć może się mylę, coca cola jest głównie zakazana ze względu na dużą zawartość cukru i gaz, który może powodować wzdęcia. Ja też czasami mam ochotę na coca colę, ale jednak zwykle pijam wodę lub herbatę bez cukru, więc uważam, że szklanka czy kilka łyków coca coli, żeby sobie trochę ulżyć nic nam nie zrobi złego 😊 jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
 
Dziewczyny , a mam takie pytanko , czy zdarzyło Wam się zjeść coś lub wypić co obecnie w ciąży zabronione ? Mam wyrzuty sumienia bo kiedy miałam / mam mega mdłości , napije się kilka łyków Coca coli. Już nie pije dużo , tylko do momentu by mi się odbiło bo przynosi mi to ulgę, ale mimo wszystko mam wyrzuty sumienia. Co prawda nie pije Coca coli czy innych napojów , nawet kawy. Nie piłam nawet przed ciążą , ale przy tych okropnych mdłosciach kilka łyków Coca coli dawało ukojenia , pomagało by mi się odbiło. Wczoraj przy wieczornych mdłosciach wzięłam kilka łyków. Wiem, że jest niewskazana, ale mam nadzieje , że będzie Ok. Co prawda widziałam kobiety w ciąży , które piją Coca colę czy pepsi w mc Donald, ale ja taka panikara , że wole tego nie robić , a mimo wszystko przy mdłosciach sięgałam po ten napój. 😔😖
No pewnie!! Ja coli przed ciążą nie piłam w ogóle, a teraz już kilka razy naszła mnie straszna ochota i pozwalalam sobie na pół szklaneczki. Ja zazwyczaj jeżeli mam straszną ochotę na coś niezdrowego to się aż tak nie bronię. Staram się tylko, żeby reszta posiłków w ciągu dnia była już zdrowa.
 
Z tego co wiem, choć może się mylę, coca cola jest głównie zakazana ze względu na dużą zawartość cukru i gaz, który może powodować wzdęcia. Ja też czasami mam ochotę na coca colę, ale jednak zwykle pijam wodę lub herbatę bez cukru, więc uważam, że szklanka czy kilka łyków coca coli, żeby sobie trochę ulżyć nic nam nie zrobi złego 😊 jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.
Dziękuje , ja ogółem nie pijam napojów gazowanych ani kawy, a nawet teraz nie mam zachcianki na coca colę. No , ale pare łyków brałam podczas apogeum mdłości , pomagało. W sensie lżej mi było jak odbiło mi się , pare łyków tylko by się odbiło mi.
 
Zlecialo nie wiem kiedy,przeszlam przez różne stany , ale wiedzialam jedno - że się nie poddam i choć nie było łatwo nie potrafilam odpuścić ;)
Cierpliwość popłaca a nagroda najpiękniejsza ♥️♥️ ja po 2latach zaszłam w ciążę, radość ogromna ale nie trwała długo około tyg, później walka miesiąc czasu, niestety nie udało się utrzymać ciąży. Po tym wydarzeniu zaczęłam się zastanawiać że chyba nie jest mi dane być mamą i powinnam się z tym pogodzić. A teraz mam synka i maleństwo w brzuszku 🥰♥️
 
No pewnie!! Ja coli przed ciążą nie piłam w ogóle, a teraz już kilka razy naszła mnie straszna ochota i pozwalalam sobie na pół szklaneczki. Ja zazwyczaj jeżeli mam straszną ochotę na coś niezdrowego to się aż tak nie bronię. Staram się tylko, żeby reszta posiłków w ciągu dnia była już zdrowa.
Trochę mi ulżyło , że nie jestem jedyna 😏. Ja nie mam zachcianek , ogólnie nie pije napojów gazowanych , a w ciąży nie mam ochoty na nic do picia. Colę piłam przy tych największych mdłosciach , w sensie pare łyków by mi się odbiło bo dawało to jakaś ulgę. Na razie nie mam zachcianek bo mam brak apetytu i brak chęci na picie. Jedynie co mogę pić to sok wyciśnięty z pomarańczy i to tylko zimny , herbata zimna do śniadania , ale jej całej nie pije bo mi nie wchodzi. No i woda z cytryna , tez zimna , tez z kostkami lodu i przez słomkę 🤪
 
reklama
Mam podobnie , dziś 10+3 i mdłości od południa do późnego wieczoru, ale lepiej tak niż jak miałam 24 na dobę. Co prawda teraz częściej mam odruch wymiotny 😖 , dziwne dźwięki wydaje i w duchu sobie mówię , były nie zwymiotować. Miejmy nadzieję , że faktycznie jesteśmy już bliżej tych łaskawych tygodni. 😌
Uh :( mam nadzieję, po południu do wieczora czuje się jak dętka. U nas w końcu słoneczko jest to w południe wybiorę się na spacer troszkę świeżym powietrzem pooddychac 😊 zazdroszczę Ci że mieszkasz w takim pięknym klimacie 🌞🌞
 
Do góry