reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża zaraz po porodzie?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Witam serdecznie czy ten test wskazuje wynik pozytywny? Kreska z początkiem pojawiła się bardzo blada ledwo widoczna a teraz wygląda tak ( zdjęcie poniżej) dodam że 2 miesiące temu urodziłam córeczkę przez cc. Proszę o odpowiedź.
 

Załączniki

  • IMG_20210211_004215.jpg
    IMG_20210211_004215.jpg
    841,1 KB · Wyświetleń: 3 842
reklama
Test jest zalany, przez co wynik nieważny. Powtórz test zgodnie z instrukcją i uważaj, żeby go nie zalać. I wynik odczytujemy w czasie, jaki jest napisany w ulotce, później może się już sfałszować.
 
Zrób kolejny, daj dokladnie tyle kropli ile jest w instrukcji. Moim zdaniem jest coś na rzeczy
 
Może po prostu zrób betę bo to już 2 taki zalany test który wstawiasz i ciężko z nich coś wywnioskować.
 
Tak jak pisza dziewczyny, test jest zalany ,powtorz test zgodnie z instrukcja ,lub idz na bete
 
Testy po porodzie mogą wychodzić pozytywne do dwóch miesięcy po porodzie. Miałaś pierwszy okres już po porodzie?
 
Byłaś już na kontroli popołogowej? Zapytaj ginekologa czy testy mogą być u Ciebie wiarygodna metodą.
 
Test powtórzyłam i tak wygląda wynik dodam że nie mam za bardzo jak iść na betę a miesiączki po porodzie nie dostałam nadal.
 

Załączniki

  • IMG_20210211_105327.jpg
    IMG_20210211_105327.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 812
reklama
Test powtórzyłam i tak wygląda wynik dodam że nie mam za bardzo jak iść na betę a miesiączki po porodzie nie dostałam nadal.
Test wygląda na negatywny. Ja bym mimo wszystko poszła na betę. To, że miesiączki nie było, nie oznacza, że nie będzie ciąży. Wystarczy, że pojawiła się owulacja, doszło do zapłodnienia i wtedy miesiączka się już nie pojawi. No i jeżeli nie planujecie w najbliższym czasie kolejnego dziecka, to pomyśl o antykoncepcji. Nawet jeżeli karmisz piersią, możesz poprosić ginekologa o tabletki.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry