reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej. Wreszcie ktoś z moich okolic 😊 Koleżanka rodziła w grudniu i bardzo sobie chwaliła opiekę i ogólnie cały pobyt. Ja już nastawiłam się na Parkitkę. ..
Hej :)
U mnie lekarz prowadzący powiedział, że jeszcze około miesiąca mnie będzie prowadził, a reszta już na parkitce właśnie. Tam poradnia jest ponoć dla ciąż jednokosmowkowych :)
 
reklama
Hej :)
U mnie lekarz prowadzący powiedział, że jeszcze około miesiąca mnie będzie prowadził, a reszta już na parkitce właśnie. Tam poradnia jest ponoć dla ciąż jednokosmowkowych :)
Nie wiedziałam, że jest tam poradnia dla ciąż jednokosmowkowych. Ciekawe czy jest też dla ciąż dwujajowych? Ja chodzę do lekarza prowadzącego który pracuje na Parkitce ale nic o tym nie wspominał.
 
U mnie powoli też się pojawia to samo 😔 No ale cóż, musimy wytrzymać 😊 A u Ciebie w ciągu dnia dzieciaczki są bardzo ruchliwe? Byłaś może na 3 badaniach prenatalnych? Co na nich mogą określić?
Na badaniach byłam. Sprawdzają to samo co na pierwszych. Nosek kość udowa główkę przepływy brzuszek nerki jelita itd😊
 
Dzień dobry wszystkim :) spoglądam na to forum już od trzech miesięcy.. i w końcu pora się wyłonić z ciemności :) u nas 19tc, ciąża 1k2o. I zaczynam się powoli bać co to będzie przy porodzie i tuż po nim..
Jest tu ktoś może z okolic Częstochowy ? Ciekawa jestem jakie warunki teraz panują na parkitke.
Pozdrawiam serdecznie
Hej co do Częstochowy to mam teściów w Radomsku 😁😁😁
 
I jak u Ciebie? Jak się czujesz:-)
Kate ten wątek w porównaniu do naszego in bitowego to w sumie ledwo dycha Nie?😁
No już mega ciężko. Bylam w sobotę u ginek i powiedziała że macica mega juz rozciągnięte i zapewne to terminu cesarki czyli do 8 marca nie odnoszę aaaaaa bylam dzis u anestezjologa na kwalifikacji do zabiegu. Ja już sama nie wiem czy chce żeby było juz po czy przed. Zestresowana wszystkim jestem.ja stara panikara!!!
Co u Ciebie? Który tydzien?
 
U mnie powoli też się pojawia to samo 😔 No ale cóż, musimy wytrzymać 😊 A u Ciebie w ciągu dnia dzieciaczki są bardzo ruchliwe? Byłaś może na 3 badaniach prenatalnych? Co na nich mogą określić?
A z ruchliwoscia to różnie. Duzo śpią i w nocy lubią poszaleć. Potem juz jak nie mają miejsca to zdecydowanie mniej sie ruszają ale mnie to nie stresujące akurat jakos. Często smigam na wizyty i zawsze serduszka w normie😊
 
Kate ten wątek w porównaniu do naszego in bitowego to w sumie ledwo dycha Nie?😁
No już mega ciężko. Bylam w sobotę u ginek i powiedziała że macica mega juz rozciągnięte i zapewne to terminu cesarki czyli do 8 marca nie odnoszę aaaaaa bylam dzis u anestezjologa na kwalifikacji do zabiegu. Ja już sama nie wiem czy chce żeby było juz po czy przed. Zestresowana wszystkim jestem.ja stara panikara!!!
Co u Ciebie? Który tydzien?
Ja z synem na luzie do dnia w którym wody mi odeszły wtedy strach:-) A Ty już datę i godzinę prawie znasz to tym bardziej umysł już przetwarza co to będzie. Napisz jak będziesz się czuć po CC i jak opieka nad dziecmi. Bo ja się bardzo boje czy dam rade sama. U mnie 14tc3d się dłuży mi. Fatalnie się czuje, robią mi cały czas jakieś badania a to cukier w 10tc, teraz posiew, ostatnio TSH i mi wyszło 0,003. Ponoć to norma w ciąży mnogiej nawet nie leczą a ja czuje się jak cpun. Zimno, śpiąco, no jak żyć..?! Będzie dobrze już prawie się rozpakowalaś:-) ale byłoby fajnie jakby CC było 8 marca w dzien kobiet :p
 
Nie wiedziałam, że jest tam poradnia dla ciąż jednokosmowkowych. Ciekawe czy jest też dla ciąż dwujajowych? Ja chodzę do lekarza prowadzącego który pracuje na Parkitce ale nic o tym nie wspominał.
Tam jest ogólnie 3 stopień referencyjności, więc ciąże bliźniacze przerabiają i wcześniaki :) to jedyny szpital tu w okolicy z taką załogą i sprzętem
 
Tam jest ogólnie 3 stopień referencyjności, więc ciąże bliźniacze przerabiają i wcześniaki :) to jedyny szpital tu w okolicy z taką załogą i sprzętem
No tak i dlatego też szukałam lekarza który by tam pracował. Ja już po badaniach, dzieciaki rosną i już powoli robi im się ciasno 😁
 
reklama
Do góry