reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Potestuje do 17 dnia cyklu popatrzę czy testy cos innego jeszcze będę pokazywały bo jestem ich ciekawa, miesiąc temu nie umiałam rozszyfrować kiedy byla owulacja na testach a u ginekologa byl monitoring czy jajeczko rośnie poprawnie
No nic zobaczymy, nie ma ciśnienia, ale uważam że trafienie w jajeczko to jak gra w lotka tym bardziej że nie każdy ma możliwość kochania sie co 2-3 dni bo praca męża nie pomaga 🙆‍♀️
Fakt, praca poza domem niestety nie pomaga. Najlepiej na czas okoloowulacyjny wziąć urlop 🤪
 
reklama
W styczniu był urlop ale nic z tego😅 czytałam że dużo kobietek zachodzi w ciążę w 2 cyklu po duphastonie mam nadzieję, że sprawdzi sie to i u nas i mam nadzieję ze jeśli owulacja była tak jak przepowiadają testy to ze żołnierze męża przetrwały te 2 dni może żel ten pomagający zapłodnienie pomoże 😅oby
Mamy czas na zafasolkowanie do Wielkanocy gin dala nam jeszcze 4 miesiące inaczej będą badania
Co do żelu, to sprawdź sobie dobrze. Bo gdzieś (nie wiem czy nie tu na forum) czytałam, że niektóre nie dość, że nie pomagają to jeszcze potrafią szkodzić. Mimo, że reklamowane są jako te pomocne przy staraniach. Szczegółów ci nie podam, bo nie drążyłam tematu. 🙂
 
Podobno są złe te z kwasem mlekowym bo zakwasza jeszcze bardziej środowisko pochwy a plemniki nie lubią kwaśnego odczynu FertilSafe Plus stosuje w w tym cyklu, bo nie mam śluzu i kupiłam żeby plemniki lepiej sobie płynęły 🙆‍♀️
Widzę, że ja nie w w temacie, za to ty jak najbardziej 🙂 to spoko. Życzę owocnych starań 🙂 daj znać czy się udało 🙂
 
Potestuje do 17 dnia cyklu popatrzę czy testy cos innego jeszcze będę pokazywały bo jestem ich ciekawa, miesiąc temu nie umiałam rozszyfrować kiedy byla owulacja na testach a u ginekologa byl monitoring czy jajeczko rośnie poprawnie
No nic zobaczymy, nie ma ciśnienia, ale uważam że trafienie w jajeczko to jak gra w lotka tym bardziej że nie każdy ma możliwość kochania sie co 2-3 dni bo praca męża nie pomaga 🙆‍♀️
Myślę, ze plemniki z 11 dnia cyklu spokojnie przetrwały i jeśli byla ta owu później to coś z tego będzie. 😊teraz tylko pozostaje czekać na robienie testów, ale ciążowych.😁
 
reklama
Robiłam testy do 18 dnia cyklu, żadna kreseczka sie juz nie pojawiła.
Wiec 12 był wzrost LH
I pewnie owulacja 13
Ale czy jeśli owulacja była właśnie 13 to test owulacyjny tez by wyszedł pozytywny?
Kurcze sama juz nie wiem 😅
Testować hcg jeszcze raczej za wcześnie jeśli owulacja byla 22.02
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego. Hormon lh różnie"znika" z organizmu i jest to sprawa indywidualna. Są kobiety, które już na drugi dzień mają test negatywny i takie, które mają pozytywne do @. Jeżeli 12go był pierwszy pozytywny, złóż, że owulacja prawdopodobnie była 24-36h później.
 
Do góry