reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę już zrobić test ciążowy ?

K

karolinka1992

Gość
Hej ! Kusi mnie już zrobić test ciążowy pierwszy stosunek w tym cyklu odbył się 23 lutego.. Z tego co czytałam test powinno się zrobić po 14 dniach od stosunku ale już nie mogę się doczekać 🙂 Co myślicie o tym warto czy nie ? Wiem ze niektórym dziewczynom już wychodziła blada kreseczka
 
reklama
@ prawdopodobnie będzie koło 18 wiem ze to wcześnie ale nie mogę się już powstrzymać
 
@ prawdopodobnie będzie koło 18 wiem ze to wcześnie ale nie mogę się już powstrzymać
U to dość długie masz cykle, ja miałam owulacje 22 lutego wczoraj zrobiłam test biel wiadomo może za wcześnie ale ciekawość wygrała. Tyle że mi okres pokazuje na 7 lub 9 marca a tobie aż na 18
 
U to dość długie masz cykle, ja miałam owulacje 22 lutego wczoraj zrobiłam test biel wiadomo może za wcześnie ale ciekawość wygrała. Tyle że mi okres pokazuje na 7 lub 9 marca a tobie aż na 18
U mnie podobnie. Owulacja 23, a na 8 termin @ ale jeszcze czekam i nie testuję. Ostatni cykl przedłużył mi się do 36dni i wolę przeczekać
 
reklama
Do góry