reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mój Love jutro wraca do pracy i powiem Wam, że trochę jestem przerażona 😳
Jeszcze 6 latka do ogarnięcia i zwierzyniec...
Czy dam sobie radę??
Już zapowiedziałam, że o obiedzie to nawet niech nie myśli 😉
Ja taka perfekcyjna chcę być, że wkurzam się na dobę za krótką😤😓

Mój dziś wraca na nockę. I też myślę jak to będzie.. Bo wieczorem trochę mi pomógł przy niej. No ale jakoś to musi być.
 
reklama
Mój Love jutro wraca do pracy i powiem Wam, że trochę jestem przerażona 😳
Jeszcze 6 latka do ogarnięcia i zwierzyniec...
Czy dam sobie radę??
Już zapowiedziałam, że o obiedzie to nawet niech nie myśli 😉
Ja taka perfekcyjna chcę być, że wkurzam się na dobę za krótką😤😓
U mnie mama od porodu czyli od 3 tyg. Nie wyobrażam sobie sama ogarniać małej, psa, domu że schodami🙄mimo że mam w domu 15latke,to poza tym że poda mi coś to nic nie zrobi.
Mama ogarnia obiady i psa i ja, Mała która mm i cyc i tak na zmianę. Poza tym coraz więcej nie śpi i cały czas jej poswiecam.
Ile Wasze dzieci nie śpią a ile śpią, w ciągu doby?
 
U mnie też, pewnie brzuch boli, bo zazwyczaj moja po tych odgłosach, prężeniach itp. Puszcza baki albo robi kupkę.
Dzis słyszałam u mojej sapke🙉jak spala, ale już poczytałam i się uspokoiłam.(nie ma kataru)
Sapki sa u noworodka częste, przez to że karmie piersią i mm to muszę uważac na różne alergie.
A tak nie chciałam karmić piersią a, teraz bardzo bym chciała tylko piersią.
Moja Nadje Strasza karmiłam 3lat i 2 tyg i przez to teraz w ciąży mówiłam że nie za bardzo chce karmić piersią.
Oczywiście zdanie zmieniłam jak zobaczyłam jak ważna, jest pierś dla mojej Amelii.
Ale nie mam laktacji na tyle żeby karmić tylko piersią 😩
Nie wystarczy jej niestety sama pierś, to mm jest przesrane, nie dość że po nim własnie mogą być alergie to jeszcze to prężenie się nie po piersi tylko po mm.
Do tego wstawanie i robienie mleka😬w nocy.
Dziewczyny w Polsce to miałyście już albo będziecie miały usg bioderek dzieci?
Mi karmienie cyckiem i mm nie przeszkadza 🙂a nawet jestem pozytywnie nastawiona od jakiegoś czasu. Widze pozytywy 🙂np. mąż może ją nakarmić i szybciej się najada. A co do bioderek to w 6 tygodniu życia będziemy mieć wizytę🙂narazie jutro mamy miesiąc 😍
 
Mój Love jutro wraca do pracy i powiem Wam, że trochę jestem przerażona 😳
Jeszcze 6 latka do ogarnięcia i zwierzyniec...
Czy dam sobie radę??
Już zapowiedziałam, że o obiedzie to nawet niech nie myśli 😉
Ja taka perfekcyjna chcę być, że wkurzam się na dobę za krótką😤😓
Mi już perfekcyjność przeszła w ciąży kiedy musiałam się oszczędzać i wielu rzeczy nie mogłam robić, teraz tez różnie to wygląda, święta przeżyłam bez generalnych porządków i kilku dni gotowania😉a spać wieczorem idę krótko po małym bo w końcu w nocy tez wstajemy razem i skądś musze brać siłę 😅
 
U mnie mama od porodu czyli od 3 tyg. Nie wyobrażam sobie sama ogarniać małej, psa, domu że schodami🙄mimo że mam w domu 15latke,to poza tym że poda mi coś to nic nie zrobi.
Mama ogarnia obiady i psa i ja, Mała która mm i cyc i tak na zmianę. Poza tym coraz więcej nie śpi i cały czas jej poswiecam.
Ile Wasze dzieci nie śpią a ile śpią, w ciągu doby?
Moja córka wstaje o 7. I potem ma takie 15 minutowe odloty a poważniejszy sen około 11 i śpi do 13. Jemy i potem znowu 15 minutowe odloty. Czasami zdarzy się godzinka około 17🙂 a potem zasypia o 21 i śpi 3 godziny je i znowu 3 godzinki🙂i tak do 7 rano🙂od kilku dni tak mi się corka przestawiła, jak śpi z nami w nocy
 
Teściowie.. przybij 5.
Skarbnica wszelkich rad 😂😂
Ja dziś przekazałam wszystkie swoje zażalenia mężowi, to się zdziwił ale przyznał mi rację że się przez nich denerwuje i mała zaraz też bo wyczuje nerwy.
Byłam dziś u mojej mamy i chyba mój mąż zauważył ze więcej mam pomocy od mojej mamy i braku nerwów. Może się też wkurzy trochę i powie swoim rodzicom kilka słów do słuchu.
Dobrze, ze mąż zgadza się z Tobą🙂dobrze jest mieć takie wsparcie 🙂
 
Dziewczyny moja córeczka będzie miała jutro dokładnie 3 tygodnie;
Czy Wasze maleństwa też tak zadzierają główkę podczas leżenia na brzuszku? Moja zadziera i trzyma tak całkiem długo, podpiera się na łokciach i rozgląda sie.
Myślę, że to raczej za wcześnie... Ale może któraś z Was ma podobne obserwacje 🤔
Moja ma 4 tygodnie ale już od tygodnia tak mocno unosi główkę ze moja mama aż się denerwuje ze za wcześnie. Ale przecież nie przywiąże jej tej główki🙂to prawidłowy etap w życiu🙂moja nawet pierwszy raz się w Wielkanoc uśmiechnęła 😍
 
Dziewczyny jakie mm polecacie? Właśnie młodą masowałam by się odgazowała i to już kolejny raz jak ją gazy męczą i wydaje mi się że to wina mleka bo co noc to samo. Obecnie pije Bebilon Advance 1. A już wiem że nie odpuści sobie wieczornego karmienia bo się nauczyła że się musi na noc dobić takim mlekiem (próbowałam wczoraj bez mm I był krzyk przy dostawianiu)
Ja tez kupuje to mleko i jestem zadowolona 🙂córka ma gazy ale jej nie męczą już tak bardzo jak przy mleku specjalnym na kolki i zaparcia.
 
U mnie mama od porodu czyli od 3 tyg. Nie wyobrażam sobie sama ogarniać małej, psa, domu że schodami🙄mimo że mam w domu 15latke,to poza tym że poda mi coś to nic nie zrobi.
Mama ogarnia obiady i psa i ja, Mała która mm i cyc i tak na zmianę. Poza tym coraz więcej nie śpi i cały czas jej poswiecam.
Ile Wasze dzieci nie śpią a ile śpią, w ciągu doby?
Moja 15latka to samo było, teraz ciut lepiej. Jak poproszę albo jestem w łazience a mała zapłacze to czasami do niej pójdzie, sprzątnie kuchnię czy łazienkę. A co do spania to moja około 20 godzin przy czym większośc na kimś 🤣🤣
 
reklama
Moja córka wstaje o 7. I potem ma takie 15 minutowe odloty a poważniejszy sen około 11 i śpi do 13. Jemy i potem znowu 15 minutowe odloty. Czasami zdarzy się godzinka około 17🙂 a potem zasypia o 21 i śpi 3 godziny je i znowu 3 godzinki🙂i tak do 7 rano🙂od kilku dni tak mi się corka przestawiła, jak śpi z nami w nocy
U nas pobudka między 6- 7 a w ciągu dnia dwie takie dłuższe drzemki od 2 - 3 h chyba że coś mu nie pasuje, to wtedy krótsze a wieczorem spanie 21- 22 i jedna pobudka między drugą a trzecią. Generalnie jestem dosyć wyspana😅
 
Do góry