reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy okres

staraczka 88990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
183
Hej to znowu ja ostatnio pisałam No i nic się nie zmieniło podbrzusze praktycznie już go nie odczuwam ale dziś znowu zauważyłam ten śluz lekko lepiący się biały.. Wg apki flo okres spóźnia się jeden dzień.. Czasem odczuwam kłucia w jajnikach m.. Czy możliwe ze to jakaś infekcja ?
 
reklama
Hmm, a to był test o czułości 10? Ja bym powtórzyła mimo to. Ale koniecznie testem o czułości 10. Wg wielu źródeł do implantacji dochodzi 6-12 dpo. Więc nie można wykluczyć ciąży w 100%.
 
Hmm zwykły clearblue powiadasz? Jeśli taki jak z linka (najtańszy i najprostszy z serii clearblue) to miał czułość 25 i moim zdaniem przemawia to za tym żeby powtórzyć test ciążowy. Musimy pamiętać że testy clearblue to takie same testy ciążowe jak inne. W ich przypadku cena wynika z marki, w przypadku elektronicznych dopłacamy za elektroniczny wyświetlacz, który jest bajerem. W środku plastikowej obudowy znajduje się pasek testowy, taki sam jak w innych testach. Ot tylko kreski ma niebieskie i na skrzyż (kolejny bajer). Więc sam fakt że urzyjemy testu marki clearblue nie zagwarantuje nam czułości. Jeśli mieszkasz w mieście poszukaj apteki otwartej w niedzielę i kup test o czułości 10. Będzie czekał na rano. Nie wiem jakiego oczekujesz wyniku, ale powodzenia.
 
reklama
Do góry