reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na clexane po poronieniu

wierzewmarzenia5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2021
Postów
454
Czy udało wam się donosić ciąże po poronieniu? (Puste jajo i biochemiczna były) teraz 6.tydzien, jutro wizyta. Beta rośnie ładnie. Było już 5100. Jestem na acard i clexane 0,4.
Udało wam się donosić na ty h lekach?
 
reklama
Ja jestem po 3 poronieniach i od następnej ciąży mam mieć heparynę właśnie bo acard już biorę. A jakie masz wskazanie do heparyny ?
Dużo dziewczyn mówi że ten zestaw bardzo pomaga :) ja też na to liczę ...
 
Ja jestem obecnie w 35 tc. Od początku na acardzie (teraz już odstawiony) i na clexane. Z tym że ja leki biorę z uwagi na przebyty zespół HELLP w pierwszej ciąży. Kolejną miałam biochemiczną i trzecią już od pozytywnego testu biorę leki.
 
U mnie po 3 wczesnych stratach wykryto trombofilię i w obecnej ciąży (37tc) lecę właśnie na heparynie. Także udało się. ☺️
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
 
Czy udało wam się donosić ciąże po poronieniu? (Puste jajo i biochemiczna były) teraz 6.tydzien, jutro wizyta. Beta rośnie ładnie. Było już 5100. Jestem na acard i clexane 0,4.
Udało wam się donosić na ty h lekach?
Tak udało się. Mam dwa poronienia za sobą a teraz właśnie tulę 2 tygodniową córeczkę ❤️
Brałam acard 150 i clexane 0,4 a później 0,6.
 
Podpowiecie w jakim celu bierze się te leki? Moja gin też zasugerowała te leki ale nie zrozumiałam do końca o co chodzi. Od kiedy trzeba je brać?
 
Ja poronilam 3'razy kazda ciazs 11-12 tydz serduszko przestalo bic aktualnie jestem w 20 tygodniu i oby tak dalej biore neoparin ,,0,4 acard duphaston
 
reklama
Ja dopiero po 4 poronieniu dostałam zalecenie leków.
Mam Hashimoto, biorę euthyrox75. Acard zaczęłam już po ostatnim poronieniu po sugestii lekarki w szpitalu. Po pozytywnym teście dostałam neoparin 0.4 i luteine 100mg.
Mam nadzieję, że po 4 z rzędu (a w sumie 5) poronieniach będzie teraz dobrze.
Wczoraj miałam 1wszą wizytę, 5t3d. Pęcherzyk ciążowy i żółtkowy książkowe wymiary, więc zaczynam pomału mieć nadzieję 😊
 
Do góry