reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2021
Postów
2
Biore duphaston na regulacje okresu, czy dostalyscie okres odrazu w danych dniach po danej dawce tabletek czy musiałyście troche czekać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dostawałam zawsze po odstawieniu. Ale znam przypadki,że okres przychodził jeszcze w trakcie brania leku.
 
Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
 
Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
Widzę ze ktos ma taki sam przypadek jak ja
 
Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
Ja 19 dc mialam owulacje więc okres powinien być 14-16 dni. Od 20 dc mialam brac duphaston 3x1 do dnia miesiączki. 34 dnia cyklu cyklu test negatywny z krwi jak i rozniez te sikane. Czytalam ze bierze sie 10 dni odstawia i okres ale w naszym przypadku jest inaczej. Po wyniku negatywnym myslalam ze mam odlozyc a dostalam odpowiedź ze mam brac nadal tak samo i po 3 dniach znow test.
 
Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
A owulacje w jakim dniu mialas
 
Mi lekarz kazał brać 3 x 1 na dzień... Mam 39 dc i nadal okresu brak. Też już bym chciała dostać @. Jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo mi kazał brać aż dostanę miesiączkę. Czyli w ogóle nie przerywać? 🤔
Poza tym nie rozumiem, jak duphaston ma wywołać okres, skoro to progesteron, a okres pojawia się jak progesteron spadnie...
Aby dostać okres musiałabyś przestać brać duphaston. Co lekarz to co innego ja bylam najpierw prywatnie i kazała mi brać przez 10dni a za dwa dni później byłam u swojego lekarza to powiedział że tylko 5dni mam brać, bo po co się męczyć i faktycznie po 2dniach od odstawienia miesiączka przyszła.
 
reklama
Aby dostać okres musiałabyś przestać brać duphaston. Co lekarz to co innego ja bylam najpierw prywatnie i kazała mi brać przez 10dni a za dwa dni później byłam u swojego lekarza to powiedział że tylko 5dni mam brać, bo po co się męczyć i faktycznie po 2dniach od odstawienia miesiączka przyszła.
Wszędzie pisze na forum ze okres dostanie sie po odlozeniu ale lekarz nadal każe mi brać to jakis cel w tym jest. A poza dziewczyny pisaly ze w trakcie duphastonu dostawały okres wiec to chyba nie jest tak do konca z tym odstawieniem
 
Do góry