reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG 3300 - za dwa dni pierwsze usg, będzie coś widać?

Musia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
24
Cześć, jestem obecnie w 5+6tc i w poniedziałek zapisałam się prywatnie na usg, bo nie mogę dłużej czekać na wizytę u mojej ginekolog, czy nie pospieszyłam się za bardzo? Dzisiaj miałam betę HCG 3300...
 
reklama
Przy becie powyżej 1000 powinno być widać pęcherzyk ciążowy. Przy takiej becie było u mnie widać tylko pęcherzyk jeden. Za tydzień pokazały się oba pecherzyki i zarodki z czego jeden z bijącym serduszkiem. Wtedy beta była 15000 i był to 5tc4dz ale to ciąża bliźniacza to hcg jest duzo wyższe niż normy. Powodzenia w poniedziałek :-)
 
Przy becie powyżej 1000 powinno być widać pęcherzyk ciążowy. Przy takiej becie było u mnie widać tylko pęcherzyk jeden. Za tydzień pokazały się oba pecherzyki i zarodki z czego jeden z bijącym serduszkiem. Wtedy beta była 15000 i był to 5tc4dz ale to ciąża bliźniacza to hcg jest duzo wyższe niż normy. Powodzenia w poniedziałek :-)
Powinnien ale to niw regula u mnie byl widoczny dopiero przy becie 2 tysiace pecherzyk. Blisko 5 dopiero zarodek.
 
Powinnien ale to niw regula u mnie byl widoczny dopiero przy becie 2 tysiace pecherzyk. Blisko 5 dopiero zarodek.
To zależy tez od sprzętu w poradni. Ja na początku chodziłam na usg do świetnej kliniki od bety 800 już było coś widać. Później na NFZ i jest taka ogromna różnica w rozdzielczości zdjęć, ze nie dziwię się, ze czasem bardzo późno coś widać. Ten 1000 to jest takie minimum:-) i zależne od wielu czynników.
 
reklama
Do góry