reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

Z miesiączką tak naprawdę trudno powiedzieć, bo mam nieregularne cykle 🙈 Ale myśle, że jeżeli zrobię test za ok. 10 dni, to jeśli test będzie miał być pozytywny to będzie ☺️ Także cierpliwie czekam ..
To poczekaj aby byc te 13 dpo po owu, bedzie juz pewny test. W 10 dpo wszytsko moze sie zmienić. Tym bardziej jesli twoje cykle nie sa regularne.
 
reklama
Dziewczyny ja jestem 4dni przed @, wczoraj pozytywny test ciążowy i żadnych innych objawów BRAK. No może poza lekkim pobolewaniem podbrzusza od czasu do czasu. Dwie pozostałe ciążę były inne - miałam objawy, w tym ból sutków od początku ;)
Każdy organizm reaguje inaczej. Każda z Nas jest inna :)
Mnie również zaczęło pobolewać podbrzusze, piersi nie bolą całe, tylko tak jak napisałaś - przeszło na środek piersi, na sutki :)
 
Cześć dziewczyny, ból piersi jest nadal, pojawiły się żyły na piersiach i mniejsze żyłki na brodawkach, miesiączki dalej nie ma ..
 
Cześć dziewczyny, ból piersi jest nadal, pojawiły się żyły na piersiach i mniejsze żyłki na brodawkach, miesiączki dalej nie ma ..
Ja mam żyły na cyckach zawsze widoczne przed okresem i zawsze mnie piersi bolą całą fazę lutealną. Zrób jutro/pojutrze test i będziesz wiedziała na czym stoisz. Nie wywróżymy ze szklanej kuli :)
 
reklama
Zrobiony dzisiaj popołudniu.
Co myślicie?
 

Załączniki

  • 14C967E6-FED1-4444-A4C7-A09DD0D087E2.jpeg
    14C967E6-FED1-4444-A4C7-A09DD0D087E2.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 943
Do góry