reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Ja nic nie widzę, niestety. Jeżeli okres Ci się spóźnia, spróbuj później. Mi dzień przed spodziewanym okresem wyszły dwie widoczne kreski, może za wcześnie zrobiłaś? Życzę powodzenia!:)
 

Załączniki

  • IMG_20210504_204250.jpg
    IMG_20210504_204250.jpg
    697,7 KB · Wyświetleń: 101
A teraz widać ? To już 9 dzień jak mi się spóźnia @ . Jutro jadę na betę więc wszystko się okaże 🙂
 
Cześć dziewczyny ,czy tylko ja widzę 2 blade kreseczki ? ☺️
Powtórz sobie jutro rano z porannego moczu :) ja tak miałam wczoraj , niby coś było albo nie ? Ale ja widziałam .. a dzisiaj rano juz nie było wątpliwości :) jutro idę na krew - to najlepsze wyjście aby się nie denerwować , a ile zostało Ci do miesiączki ?
 
Powtórz sobie jutro rano z porannego moczu :) ja tak miałam wczoraj , niby coś było albo nie ? Ale ja widziałam .. a dzisiaj rano juz nie było wątpliwości :) jutro idę na krew - to najlepsze wyjście aby się nie denerwować , a ile zostało Ci do miesiączki ?
Jutro jadę na betę 🙂 miesiączkę powinnam dostać 9 dni temu ale mam nie regularna z moich obliczeń wychodziłby jakiś 3 tydzień
 
reklama
Jutro jadę na betę 🙂 miesiączkę powinnam dostać 9 dni temu ale mam nie regularna z moich obliczeń wychodziłby jakiś 3 tydzień
To jest lekki cień, ale raczej stawiałabym że to po prostu cień, niż kreska ledwo widoczna. Jeżeli spóźnia Ci się okres, to spróbuj betę. Po takim czasie test powinien wyjść widoczny, chyba, że owulacja się przesunęła, co jest możliwe, bo pisałaś że masz nieregularne @
 
Do góry