reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Nie wiem kompletnie jak się za to zabrać, aż się cała trzęsę już ;) mam stać, siedzieć ( w udo) ? Czy nie ma różnicy ? 😂
 
reklama
Najlepiej oddychac spokojnie. Ja siedzialam i wbijalam igłę w udo. Nic nie boli a czlowiek sie stresuje jakby noge mial odciac [emoji16]
Nie wiem kompletnie jak się za to zabrać, aż się cała trzęsę już ;) mam stać, siedzieć ( w udo) ? Czy nie ma różnicy ? [emoji23]
 
Mi kazała diabetolog w udo i zmieniać codziennie miejsce wkłucia w udo (udka można zmieniać raz prawe raz lewe ;)) ja siedzę, robię taki fałdek skory i wbijam szybszym ruchem pod skore mniej więcej pod katem 45 st. Igle zmieniam co 2 lub 3wklucia bo igła się tępi i potem już za którymś razem ukłucia bolą . Dasz rade :) ale wiem pierwszy raz najgorszy 😌
 
Dzięki dziewczyny, faktycznie nic nie czułam, ale do tej pory mnie trzęsie 😂
Zapach gdzieś tam czułam ale ze strachu się nawet nad nim nie skupiłam 😁
 
Wstałam szczęśliwa rano i zrobiłam pomiar... 104 :/
Aż poszłam po drugi glukometr i na nim zrobiłam, minutę później, 93 ! :/
 
reklama
Hej, orientujecie się może czy wynik niższy po 2h niż na czczo jest w porządku? Ginekolog twierdzi, że tak jest ok.
W 2019 w poprzedniej ciąży miałam takie wyniki: 80/132/73
Kolejna ciąża, wynik z dzisiaj: 75/94/62
 
Do góry