reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
To jest lekki cień, ale raczej stawiałabym że to po prostu cień, niż kreska ledwo widoczna. Jeżeli spóźnia Ci się okres, to spróbuj betę. Po takim czasie test powinien wyjść widoczny, chyba, że owulacja się przesunęła, co jest możliwe, bo pisałaś że masz nieregularne @
Na żywo wygląda inaczej , jest widoczna lekko różowa kreska ..Tak jutro wybieram się na betę to wszystko będzie jasne 🙂
 
Na żywo wygląda inaczej , jest widoczna lekko różowa kreska ..Tak jutro wybieram się na betę to wszystko będzie jasne 🙂
Na tych testach nawet cienia nie widać. Po tylu dniach spóźnienia to kreska powinna być bordowa. I wiek ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki,więc żaden to 3 tydzień.
 
Na tych testach nawet cienia nie widać. Po tylu dniach spóźnienia to kreska powinna być bordowa. I wiek ciąży liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki,więc żaden to 3 tydzień.
To spójrz na inne zdjęcie , chyba wiem lepiej co widzę ...a skąd wiesz kiedy miałam ostatnią miesiączkę ? Mam cykle nieregularne więc do zapłodnienia mogło dojść później ...i nie zawsze od razu test wykryje ciążę ... Z pierwszym dzieckiem test wykrył ciążę dopiero w 8 tygodniu jak byłam 🙂
 
To spójrz na inne zdjęcie , chyba wiem lepiej co widzę ...a skąd wiesz kiedy miałam ostatnią miesiączkę ? Mam cykle nieregularne więc do zapłodnienia mogło dojść później ...i nie zawsze od razu test wykryje ciążę ... Z pierwszym dzieckiem test wykrył ciążę dopiero w 8 tygodniu jak byłam 🙂
Napisałam to co widzę czyli nic. Nic na to nie poradzę. Nie wiem kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, ale nie zmienia to faktu, że wiek ciąży liczy się tak jak napisałam.
Jak bardzo masz te nieregularne cykle? Piszesz, że miesiączka spóźnia Ci się 9 dni, więc skąd ta wiedza?
 
Napisałam to co widzę czyli nic. Nic na to nie poradzę. Nie wiem kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, ale nie zmienia to faktu, że wiek ciąży liczy się tak jak napisałam.
Jak bardzo masz te nieregularne cykle? Piszesz, że miesiączka spóźnia Ci się 9 dni, więc skąd ta wiedza?
Bo miej więcej wiem kiedy powinnam ją dostać mimo że mam nieregularne miesiączki ...
 
reklama
Do góry