reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Od jakiegos tygodnia zaczelam biegac spokojnym truchtem po 3km i sporo skacze na pilce z corka i zastanawiam sie czy cos tutaj nie zrobilam nie tak. Myslicie zeby skontrolowac? A moze to normalne?
Nie patrzyłam, ale może zadzwoń do gin i powiedz co i jak. Też skacze na piłce, ja w piątek będę u gin na zakładaniu wkładki 😅 chociaz ja sn, dopiero ogarnęłam, że napisałaś, że po cc
 
reklama
Ok... no to chyba normalne? 🤷‍♀️ Szukam informacji w necie ale oczywiscie pisza tylko o tym jak wyglada pochwa po porodzie naturalnym i ze teortycznie do konca pologu powinna wrocic do stanu normalnego. Ale niekoniecznie. Po cc nie widze za duzo informacji..
A miałaś już okres? Ja przed tak miałam a potem silny okres 2 tyg i już jest ok 👍
 
hej ale się na czytałam od wczoraj 😁
ja musiałam trochę na luzie wrzucić z forum po ostatniej akcji 🙄 zbyt naiwna jestem....

u nas względny spokój, mały już głuży, podciąga się i generalnie tylko na rękach by spał i z nami w łóżku🤪 nie wiem co mu się stało niech ten skok się skończy bo codzień co innego.
zauwazylismy też że głos mu się zmienia ten płacz jest inny nie wiem czy u was też?
widziałam że pisałyście o pieluchach 😜 crazy to mój nadal na 1 a 12.05 będzie 3 ms hmm???🤔
ze szczepionka jakaś masakra nie ma dla mnie 😕 proponują mi astrazeneka ale gin mi odradzała ze względu na antykoncepcje i ryzyko zakrzepów do tego u mnie w rodzince zawałowcy wolałabym phizera ale nie ma nic na maj😒 i jak tu wakacje zaplanować. a Wy jakimi się szczepicie?
 
Dziewczyny po cc - mam krepujace pytanie 😛 wczoraj w czasie kapieli zagladnelam przez lusterko na swoje okolice intymne 😅 mam tam blizne z innego zabiegu, wydawalo mi sie przy myciu ze cos z nia jest nie tak wiec chcialam obejrzec, ii... zauwazylam ze moja pochwa jest tak jakby .. otwarta 🤷‍♀️ Czy to normalne? Bylam na kontroli jakies niecale 3 tygodnie temu i moja gin powiedziala ze wszystko jest ok. Ale wtedy tam siebie nie podgladalam i nie wiem czy to otwarcie bylo. Porod byl przez cesarskie ciecie, ale zaczal sie naturalnie. Zawiezli mnie na operacje na pewno po 5cm rozwarcia.
Ja wole nie zaglądać 😂😂
 
reklama
Do góry