reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

A powiedz mi jak to liczysz tygodnie od ostatniej miesiączki bo jeśli tak to ja mam 6 tydz dlatego tak się martwię że nie widać zarodka
Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
Ale w przypadku pustego jaja patrzy się na rozmiar pęcherzyka. Jak jest więcej niż 25 mm to już raczej koniec złudzeń. Będzie ok [emoji4]
 
reklama
Ja przy becie 15000 widziałam sam pecherzyk. Wszystko kwestia sprzetu bo dwa dni później w innym gabinecie byl Już zarodek z serduszkiem. Także spokojnie, ma czas
 
U mnie przy becie około 30 000 był widoczny zarodek, tydzień później zobaczyłam serduszko (inny gin, inny sprzęt) :)
Ja przy becie 15000 widziałam sam pecherzyk. Wszystko kwestia sprzetu bo dwa dni później w innym gabinecie byl Już zarodek z serduszkiem. Także spokojnie, ma czas
 
Dziewczyny wczoraj miałam USG nadal brak echa zarodka pęcherzyk 16 mm myślicie że jest jeszcze jakaś szansa? Całą noc przeplakalam lekarz kazał zrobić hcg z odstępem dwudniowym. Czy któraś miała że tak późno pokazał się zarodek czy to już pewne że puste jajo?
 
Z tego co pamiętam puste jajo diagnozuje się przy pęcherzyku 25mm więc masz jeszcze czas :) u mnie serduszko pojawiło się dopiero w 8 tygodniu :)
Dziewczyny wczoraj miałam USG nadal brak echa zarodka pęcherzyk 16 mm myślicie że jest jeszcze jakaś szansa? Całą noc przeplakalam lekarz kazał zrobić hcg z odstępem dwudniowym. Czy któraś miała że tak późno pokazał się zarodek czy to już pewne że puste jajo?
 
reklama
Nie martw się, każda ciąża jest inna. Może Twój maluszek ma jeszcze czas.
Ja akurat wczoraj byłam w usg był to 5+6 i wczoraj było już serduszko.
 
Do góry