reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Planowałam 24.05 ale tym razem czułam ze owu była wcześniej niż normalnie wiec myśle ze pierwszy raz będę testować między 20 a 22.05 :) normalnie tydzień przed @ już zwykle wiem ze przyjdzie wiec jak będę czuć ze się zbiera to pewnie nie będę testować w ogóle :)

chce wiedzieć jak najwcześniej bo od połowy maja mamy mieć szczepienia w firmie i chciałabym wiedzieć czy się udało czy nie i skonsultować to z lekarzem jeszcze raz. Inaczej bym się nawet tym nie stresowała ale wole podjąć świadoma decyzje w razie czegoś :)
No to czekam na wieści. Jeszcze trochę i bedsie wiadomo, oby się udało 😍 lepiej wiedzieć, jasne, tez bym wolała pogadać z lekarzem o ewentualnym zaszczepieniu 😊
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja się zbliżam do owulacji i jak zwykle w tym okresie wariuję 🙈 Zaczęłam czytać wątki o tym, ile kosztuje wyprawka i co warto kupić. Do tego wyciągnęłam z szafy body, które kupiłam w pierwszej ciąży od razu po pierwszej pozytywnej becie, bo chciałam zrobić fajne zdjęcia, żeby pochwalić się rodzinie... Byłam pełna pozytywnego nastawienia 😢🥺
Ale za miesiąc idę do gina i mam nadzieję, że już da zielone światło jeszcze w czerwcu.
A kiedy powtarzasz tsh?
 
Dzis drugi monitoring, 14 dc, pęcherzyk 20 mm, endo 12 mm, w środę kolejne usg czy pękło jeśli nie lekarz mowil, ze zastrzyk. Nie będzie za późno jak on urośnie jeszcze średnio 4 mm do środy?? 🤔🤔
 
Wow, nie trzeba się dopatrywać, super widać 😍🥰 gratulacje 🤩

Ja mam większość 10, ale wzięłam też 20 🙈 bo kiedyś jedna z forumowiczek pisała ze na tym mniej czułym wyszła jej kreseczka a ten super czuły nic nie pokazał. Ja im bliżej testowania tym bardziej boję się że się zawiodę 🥺☹️ ale zmieniłam też trochę nastawienie bo w pierwszej ciąży wzięłam od razu l4, pracuje w żłobku i lekarz bal się że się czymś zarażę od dzieci. Teraz nawet gdyby wyszedł pozytyw to przynajmniej do terminu miesiączki chciałabym chodzić do pracy. Przynajmniej mogę zająć wtedy czymś głowę... Mąż pracuje poza domem, przyjeżdża tyłko w środy i weekendy a ja w czterech ścianach dostaję do głowy 🙈
Ja jakbym była w ciąży to max do 2 miesiąca i idę na l4 mam zbyt stresująca pracę, poza tym też muszę nosic czasami ciężkie rzeczy. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie 🥰 ja testowałam dzisiaj rano jakimiś testami z allegro testeo o czułości 10ml i takie cudo wyszło ale nie wierzę im za bardzo bo w tamtym cyklu też mi pokazały 2 kreskę chociaż w ciąży nie byłam, jednak teraz 2 kreska po 3 min. Teraz mnie coś podbrzusze boli z lewej strony jakby w pachwinie... Ale może mi się już pier... W głowie za przeproszeniem 😂😂😂😅 nie nastawiam się i czekam do jutra i po jutrze tez będę się testować. Opcjonalnie zapsialam się na czwartek do mojej gin 😂😀
 
Ja jakbym był w ciąży to max do 2 miesiąca i idę na l4 mam zbyt stresująca pracę, poza tym też muszę nosic czasami ciężkie rzeczy. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie 🥰 ja testowałam dzisiaj rano jakimiś testami z allegro testeo o czułości 10ml i takie cudo wyszło ale nie wierzę im za bardzo bo w tamtym cyklu też mi pokazały 2 kreskę chociaż w ciąży nie byłam, jednak teraz 2 kreska po 3 min. Teraz mnie coś podbrzusze boli z lewej strony jakby w pachwinie... Ale może mi się już pier... W głowie za przeproszeniem 😂😂😂😅 nie nastawiam się i czekam do jutra i po jutrze tez będę się testować. Opcjonalnie zapsialam się na czwartek do mojej gin 😂😀
Dawaj znać, dama jestem ciekawa 😁😊 u mnie jak będzie wszystko dobrze to szybciutko pojdr na l4. Pracuje z dzieciakami, za dużo tam chorobstw!
 
Ja jakbym była w ciąży to max do 2 miesiąca i idę na l4 mam zbyt stresująca pracę, poza tym też muszę nosic czasami ciężkie rzeczy. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie 🥰 ja testowałam dzisiaj rano jakimiś testami z allegro testeo o czułości 10ml i takie cudo wyszło ale nie wierzę im za bardzo bo w tamtym cyklu też mi pokazały 2 kreskę chociaż w ciąży nie byłam, jednak teraz 2 kreska po 3 min. Teraz mnie coś podbrzusze boli z lewej strony jakby w pachwinie... Ale może mi się już pier... W głowie za przeproszeniem 😂😂😂😅 nie nastawiam się i czekam do jutra i po jutrze tez będę się testować. Opcjonalnie zapsialam się na czwartek do mojej gin 😂😀
Haha, dobre jesteśmy 🤣 ja się na piątek zapisałam do ginekologa 😁 ale to jeszcze przed tym plamieniem było
Dawaj znać, dama jestem ciekawa 😁😊 u mnie jak będzie wszystko dobrze to szybciutko pojdr na l4. Pracuje z dzieciakami, za dużo tam chorobstw!
O, mogę zapytać jako kto pracujesz? 😊
 
Właśnie wywaliłam ponad 50 zł na testy ciążowe w Rossmannie 🙈 jutro rano to chyba będę losowanie robić od którego zacząć 🤦‍♀️ w ciągu dnia gadam sama ze sobą bo z jednej strony podejrzewam że to jakoś super szybko zaczęła rozkręcać się miesiączka (zawsze plamiłam na dwa dni przed 🤷‍♀️) a z drugiej strony jest ta iskierka nadziei że to przecież za szybko na plamienia 🙄 no i wieczorem bolą mnie cycki, w ciągu dnia jakoś nieszczególnie... Chociaż to miałam na zmianę bo w jednym cyklu bolały, w innym nie. Ale sutki szczypały mnie przy dotyku tylko w ciąży i teraz też mam je takie tkliwe 🙈🙈🙈 ja wiem że każdy objaw może świadczyć o wszystkim i o niczym 🤷‍♀️ ale nadzieja umiera ostatnia 🥺
Kochana, trzymam mocno kciuki i wierzę, że jutro wrócisz do nas z dobrymi wieściami ❤️
 
Cześć Dziewczyny!
Wracam z monitoringu.
12 d.c. pęcherzyk 9 mm, endometrium 8
dzisiaj, 15 d.c. pęcherzyk 7,7, endometrium 5,5

Cykle mam +35. Cykl wcześniej w 21 d.c. pęcherzyk miał 21 cm tylko z pękł nie tak jak trzeba bo zrobiła się torbiel krwotoczna.

Dlaczego wszystko się pomniejszyło tym razem? Jeszcze tak nie miałam, a Wy? :(( Następna wizyta w piątek..
 
reklama
Do góry