reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza czy przeziebienie?

Tak masz rację nic mi nie da. Ale po 2 latach starań każda taka sytuacja jest dla mnie nadzieją. Jeśli miala bym taka możliwość zrobila bym betę ale w kraju w którym mieszkam nie robią tego badania od tak sobie, trzeba mieć skierowanie. Poczuje się lepiej pojade po test. Pozdrawiam
Jak nie możesz iść sama może poproś o zakup testu męża lub kogoś bliskiego.
 
reklama
Źle świadczą. Wybacz, ale nie wciągniesz mnie w dalsze dyskusje. Miłego dnia życzę ;)

Tak to jest jak się nie ma argumentów w dyskusji.

Autorko, to czy któraś z nas plamila, była przeziębiona czy inne takie wariacje nie oznacza, ze u ciebie akurat będzie to samo. U ciebie to może być milion innych rzeczy.
Osobiscie, tez nie potrafie zrozumieć takiego lekkiego podchodzenia do własnego zdrowia i szukania porad wśród osób, które z medycyna nie maja nic wspólnego.
I jako kobieta kobiecie doradzająca w kobiecych sprawach mówiąc ci, idz do lekarza a nie szukaj odpowiedzi na nieprofesjonalnych forach.
 
A ja uważam,że to był okres. Skoro wszystkie objawy minęły to właśnie tak może być.
 
Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Kilka dni przed okresem jednodniowe krawienie i dzień później plamienie, zero bólu itp
Oczywiście po kilku dniach okres przyszedł. Co to było? Tego nie wie nikt [emoji85]
 
Przeziebienie moze sie pojawic w kazdym dniu cyklu co wcale nie oznacza ciazy. Moglo byc tak ze organizm juz zaczynal chorowac stad inny cykl i Cie poprostu rozlozylo. Kazdy czynnik czy to choroba, lekj stres maja na nas kobiety niestety wplyw i mize sie wszystko rozchwiac. A jak sa watpliwosci to wystarczy zrobic test, chociazby zamowic przez internet jesli nie ma mozliwosci wyjscia z domu
 
reklama
Dzis zrobilam test. Po 10 minutach taka blada kreseczka się pojawiła... nie nakręcam się, test powtórzę w piatek
 

Załączniki

  • 20210512_102556.jpg
    20210512_102556.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 78
Do góry