reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po wkładce mirena

Ancynka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Maj 2021
Postów
58
Witam serdecznie. 4 tygodnie temu wyciągnęłam mirene po 4 latach. Zamierzamy starać się o rodzeństwo dla naszego jedynaka. Po wyjaciu spirali po kilku dniach m krwawienie 6 dni I nie wiem czy mogę to zaliczyć do okresu czy raczej jako skutek wyciągnięcia mireny. Ile wam zajęło dojście do siebie, uzyskanie normalnych cykli aby zajść w ciążę?
 
reklama
Witam serdecznie. 4 tygodnie temu wyciągnęłam mirene po 4 latach. Zamierzamy starać się o rodzeństwo dla naszego jedynaka. Po wyjaciu spirali po kilku dniach m krwawienie 6 dni I nie wiem czy mogę to zaliczyć do okresu czy raczej jako skutek wyciągnięcia mireny. Ile wam zajęło dojście do siebie, uzyskanie normalnych cykli aby zajść w ciążę?
Hej , ja miałam wkładkę .. z tym że bez hormonów , miałam przez 10 lat dwie .. w styczniu wyciągnęłam i w tym samym cyklu zaszłam w ciąże , ale niestety biochemiczną , teraz w 4 cyklu od spirali udało się - na razie wszystko wskazuje na to że jest ok , chociaż jestem pełna obaw ..
 
Witam serdecznie. 4 tygodnie temu wyciągnęłam mirene po 4 latach. Zamierzamy starać się o rodzeństwo dla naszego jedynaka. Po wyjaciu spirali po kilku dniach m krwawienie 6 dni I nie wiem czy mogę to zaliczyć do okresu czy raczej jako skutek wyciągnięcia mireny. Ile wam zajęło dojście do siebie, uzyskanie normalnych cykli aby zajść w ciążę?
Ja jak wyciągałam spirale to ginekolog się mnie pytała czy ostatnio nie współżyłam, bo jak wyciągnie spirale to od razu wraca płodność 🤔
Ja bym poczekała na okres, a w między czasie robiła testy owu albo mierzyła temperaturę, żeby mniej więcej rozeznać się w tym wszystkim :)
 
15 kwietnia wyjelam mirene. 3 maja dostałam okres- trwał 5 dni. Też staramy się o dziecko. Byłam wczoraj u ginekologa na kontroli i mówił, że jak najbardziej jest szansa na ciążę już w tym pierwszym cyklu, a co będzie to zobaczymy ;) Temp nie mierze, ściągnęłam sobie aplikacje zeby mniej więcej wiedziec kiedy wypadną mi dni płodne. Powodzenia 🐞🍀
 
Też mam jedno dziecko, z córką zaszłam bez problemu, ciąża też przebiegła super. Mam nadzieję, ze tym razem będzie tak samo :)
 
Oh to super wieści:) ja też nie monitoruje owulacji mam tylko aplikacje ale nie jestem nawet pewna czy po wyjęciu mireny była wogole owulacja.
 
Ja nie robię też testów owulacyjnych. Nie chce się zafiksowac, denerwowac, czy zmuszać do seksu.. Podchodze do tego na luzie. Chociaż wiadomo, że chciałabym jak najszybciej żeby sie udało 🙈 moja córka kończy w grudniu 4 lata, a u Ciebie ile ma dzieciaczek? :)
 
reklama
Ja nie robię też testów owulacyjnych. Nie chce się zafiksowac, denerwowac, czy zmuszać do seksu.. Podchodze do tego na luzie. Chociaż wiadomo, że chciałabym jak najszybciej żeby sie udało 🙈 moja córka kończy w grudniu 4 lata, a u Ciebie ile ma dzieciaczek? :)
Ja właśnie też nie robię, ani nie mierze temperatury. Mój ma.6 lat w lipcu i potrzebne mu rodzeństwo hehehe
 
Do góry