reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to 2 kreski...?

U

Usunięty użytkownik 203733

Gość
Dziewczyny staramy się już 2 lata.. Jedna biochemiczna 3 miesiące temu. Jestem 5 dni przed @,wiem, wiem za wcześnie zrobiłam test no ale coś mnie tak pokusilo...druga jakby bardzo blada... Jest szansa?
IMG_20210606_153707.jpg
 
reklama
A ile dni po owulacji jesteś?

Coś tam widać, ale kolor dziwny. Może to być fabryczna. Idź jutro na betę, nie będzie wątpliwości.
 
Dziewczyny staramy się już 2 lata.. Jedna biochemiczna 3 miesiące temu. Jestem 5 dni przed @,wiem, wiem za wcześnie zrobiłam test no ale coś mnie tak pokusilo...druga jakby bardzo blada... Jest szansa? Zobacz załącznik 1279583
Zdecydowanie widzę 2 kreskę :)
Trzymam kciuki aby ładnie ciemniała!!!

Ja dziś jestem 10dpo i zrobiłam teścik od niechcenia a tam coś przebija!! 😳
Czekam niecierpliwie do jutra
 
Twoja kreska też taka słaba i takiego koloru?
Moja ciężko do uchwycenia aparatem. Na żywo widać dużo lepiej bez wyginania testu na wszystkie strony. A twoja to już bez zastanawiania :)

Mi w ostatniej ciąży też w 10dpo wyszedl taki cień cienia że mąż nic nie widział a 11dpo już jak Twoje. Takze się okaże jutro.. Na dwóch testach mi pokazuje podobnie także no zobaczymy. Do okresu mam 6dni

Mi na betę szkoda kasy. Parę dni i będzie wszystko wiadomo. Tak czy inaczej trzeba się zdać na cierpliwośc
 
10 dni po. Kurcze, myślisz że iść na betę jak jestem 5 dni przed okresem? Czy się wstrzymac
Jeżeli ta kreska oznacza ciążę to beta już wyjdzie, bo jest bardziej czuła. Ja bym na twoim miejscu poszła na betę i nie zastanawiała się czy pozytywny czy jednak nie. Trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Moja ciężko do uchwycenia aparatem. Na żywo widać dużo lepiej bez wyginania testu na wszystkie strony. A twoja to już bez zastanawiania :)

Mi w ostatniej ciąży też w 10dpo wyszedl taki cień cienia że mąż nic nie widział a 11dpo już jak Twoje. Takze się okaże jutro.. Na dwóch testach mi pokazuje podobnie także no zobaczymy. Do okresu mam 6dni

Mi na betę szkoda kasy. Parę dni i będzie wszystko wiadomo. Tak czy inaczej trzeba się zdać na cierpliwośc

Ty zdjęcie bardziej pod słońce. Widać druga jest, ale kurcze pójdę i tak na betę, po tej biochemicznej teraz się stresuję. Zobacz załącznik 1279588
Ja pikole. Zrobiłam właśnie drugi test ( czulpsc 25) i kreska wyszła widoczna gołym okiem w minute także coś się dzieje. Szok.
Tylko uchwycic aparatem wciaz mi ciezko bo wychpdzi duzo jaśniejsza niz jest w rzeczywistości hmm
 
Ostatnia edycja:
Do góry