reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Przy lamettcie i fostimonie miałam 2 pęcherzyki za każdym razem. Tylko w ostatnim cyklu udało się 3 wyhodowac. Więc liczę, że hiperki nie będę miala
 
reklama
Przy lamettcie i fostimonie miałam 2 pęcherzyki za każdym razem. Tylko w ostatnim cyklu udało się 3 wyhodowac. Więc liczę, że hiperki nie będę miala
No trudno to wszystko przewidzieć,ani my ani lekarze niewiedzą jak organizm zareaguje. A może nas wszystko miło zaskoczy i będzie dobrze. Rozumiem Twoja mamę,ja jestem bardzo wrażliwa na znieczulenia. Znieczulenie od pasa w dół kiedyś miałam też na chwilę i wymioty i rozwolnienie wieczorem było. U dentysty miałam ząb wyrywany chirurgicznie ponad dwie godziny,dokładali znieczulenie co jakiś czas a mi już zbierało się na wymioty. Przesrane eehhh... Pierwsza narkoza to 13 godzin wymiotów,nawet w nocy pielęgniarki lekarza wzywały do mnie ale druga już o wiele lepiej nafaszerowali mnie przeciwwymiotnymi przed wybudzeniem,były wymioty ale już o wiele lżejsze... Wierzę że na końcu tej ciężkiej drogi czeka na Nas ten piękny upragniony czas... będziemy mamusiami. Najlepszymi jakie można sobie wymarzyć 🥰
 
Nie było źle ale bardzo się stresowałam... Po zrobieniu zastrzyku tak z 5min bardzo szczypało mnie miejsce podania... Aż się zastanawiałam, czy mi igła nie została [emoji23] ale po paru minutach to uczucie zniknęło a igła jest na swoim miejscu [emoji23][emoji23]
 
Nie było źle ale bardzo się stresowałam... Po zrobieniu zastrzyku tak z 5min bardzo szczypało mnie miejsce podania... Aż się zastanawiałam, czy mi igła nie została [emoji23] ale po paru minutach to uczucie zniknęło a igła jest na swoim miejscu [emoji23][emoji23]
Haha 😅 ja już przechodziłam przez zastrzyki,na początku mi m robił ale czasem mu tak kiepsko wyszło i boleśnie że zaczęłam sobie sama robić i chwila moment i po krzyku haha 😉gorzej już jak któryś dzień z rzędu się robi....wtedy się już myśli o końcu 😉kiedy wypada ci pierwszy monit???
 
W piątek 7dc
Haha [emoji28] ja już przechodziłam przez zastrzyki,na początku mi m robił ale czasem mu tak kiepsko wyszło i boleśnie że zaczęłam sobie sama robić i chwila moment i po krzyku haha [emoji6]gorzej już jak któryś dzień z rzędu się robi....wtedy się już myśli o końcu [emoji6]kiedy wypada ci pierwszy monit???
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała stymulacja lekiem Letrozolum Genthon? Po ilu Msc stymulacji miałyście owulacje i szanse na zajście w ciążę?
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was miała stymulacja lekiem Letrozolum Genthon? Po ilu Msc stymulacji miałyście owulacje i szanse na zajście w ciążę?
Hej. Podejrzewam że to lek który ma w składzie letrozol. Ja brałam Lamette ktora też jest letrozolem. Wszystko zależy jak zareagują Twoje jajniki,może być tak że już w pierwszym miesiącu będziesz miała ładna owulację...niestety tego nie da się przewidzieć jaka będzie reakcja organizmu.
 
reklama
Hej. Podejrzewam że to lek który ma w składzie letrozol. Ja brałam Lamette ktora też jest letrozolem. Wszystko zależy jak zareagują Twoje jajniki,może być tak że już w pierwszym miesiącu będziesz miała ładna owulację...niestety tego nie da się przewidzieć jaka będzie reakcja organizmu.
Masz rację zależy od organizmu, a u Ciebie od razu po pierwszym Msc wystąpiła owulacja? Czy parę Msc musiałaś brać ten lek?
 
Do góry