reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja tez juz po prenatalnych. Synek potwierdzony. Niestety przeziernosc w górnej granicy 2,6. Ale dobrze, że mam Nifty i wiem, ze jest ok. Niestety ze względu na stres, bo serduszko tez ciezko bylo zbadać zapomniałam zapytać o to łożysko:(
 
Ja tez juz po prenatalnych. Synek potwierdzony. Niestety przeziernosc w górnej granicy 2,6. Ale dobrze, że mam Nifty i wiem, ze jest ok. Niestety ze względu na stres, bo serduszko tez ciezko bylo zbadać zapomniałam zapytać o to łożysko:(
Najważniejsze ze synek zdrowy 🙂 nuba ładnie było widać?
 
To ja tak samo widziałam nuba i był długi i płaski a tu psikus 😂 a jak się czujesz psychicznie po badaniu? Ja dziś mam ten jeden z gorszych dni
 
No nic dzisiaj wystraszylam sie o zdrowie najmlodszego. i od tej chwili postanowilam po prostu cieszyc sie ciaza i cieszyc z tego co mam.... W zyciu nie mozna miec wszystkiego po prostu. Nie kazdy ma zdrowie, urode, swietna prace, kochajacego meza, pieniadze i w ogole..... Ja mam naprawde sporo dlatego skupie sie na tym, co po prostu mam i plusach jakie niesie ta sytuacja. Dzieki temu, ze roznica pomiedzy najmlodszym a srednim bedzie 19 msc moga byc razem w pokoju a ja nie musze zmieniac naszego mieszkania, ktore niedawno kupilismy i jest moje takie wymarzone. Akurat mam 3 sypialnie i w ten sposob nasza malzenska pozostanie "nasza". Dzieci beda miec swietny kontakt, bo roznica mala, plec ta sama. Nie bede miec tez problemu uwieszonego dziecka, bo nie ma sie z kim bawic. Najstarszy juz nastolatek na szczescie samodzielny, bezproblemowy, najlepszy uczen. Nic tylko sie cieszyc. Corka wiele by pokomlikowala i tyle. No wiec ... zaczynam sie cieszyc tym, co mam. Nie zamartwiac sie rzeczami na ktore nie mam po prostu wplywu.... Nasze emocje maja wplyw na dzidzie rosnaca w nas. A niczego bardziej nie pragne jak przede wszystkim zdrowych i szczesliwych dzieci.
 
A ja Wam powiem, że naprawdę cudownie.jwst być matką Trójki Synów! :D Kocham Ich nad życie i nawet wtedy kiedy ten najmniejszy Terrorysta nie daje mi pospać a kawę, jeśli piję, to zimną ;)
Nie wyobrażam sobie teraz dziewczynki w naszym męskim świecie haha :D Ale przyjmę co los da, o ile w ogóle da ;)
I ja mam Ich Troje a każdy zupełnie inny. Wydaje mi się mocno przesadzone to rozdzielanie cech na chłopięce i dziewczęce. To wszystko tak naprawdę zależy od dziecka, od człowieka no i po części od domu, w którym się wychowa bo moja córa pewnie i tak byłaby chłopczycą :D

Gratuluję zdrowych dzieciaczków! :)
 
reklama
Do góry