reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementacja

Dołączył(a)
18 Maj 2021
Postów
3
Hej. Co stosujecie jako suplementacja dla siebie i partenra? Staramy się z mężem od roku o dzidzie. Jestem po Hsg wszystko jest wporzadku wyniki mam dobre mąż trochę gorsze ale lekarz stwierdził że tragedii nie ma....Napiszcie co stosujecie aby poprawić wyniki partnera i ulepszyć swoje
 
reklama
Hej. Co stosujecie jako suplementacja dla siebie i partenra? Staramy się z mężem od roku o dzidzie. Jestem po Hsg wszystko jest wporzadku wyniki mam dobre mąż trochę gorsze ale lekarz stwierdził że tragedii nie ma....Napiszcie co stosujecie aby poprawić wyniki partnera i ulepszyć swoje
Ja po zbadaniu niedoborów i ogólnie słuchając zaleceń lekarza biorę Ovarin, wit D3 + K2, selen, cynk, żelazo, tran z kwasami Omega 3 i jak mi się przypomni to jem orzechy brazylijskie, suszone morele, czarnuszkę 😉
Mój mąż pije Proxeed Plus i bierze wit D3+K2
 
Hej Dziewczyny. Oddam Ovarin - jakieś półtora opakowania. Jestem w czwartym miesiącu ciąży, więc mnie się już nie przyda ☺️ Mieszkam na wsi, więc w grę wchodzi tylko wysyłka. Piszcie na priv.
 
Ja suplementuje metylowany kwas foliowy, kompleks witamin z grupy B (w tym b12 metylowana), b12 w formie hydroxyadenokobalaminy, cynk, selen, wit d3 k2, kwasy EPA DHA, cholinę, mio inozytol i to chyba wszystko 🤔 dorzucałam do posiłków czarnuszkę, świeżo mielone siemię lniane, starałam się jeść dużo szpinaku, rukoli, roszponki i różnej zieleninki 😁
Mąż brał tylko jakiś kompleks witamin zakupiony w decathlonie 🙈
 
Do góry