reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późno wykryta ciąża, niska beta

No to jest podłość po prostu...
Podłością jest stawianie diagnoz i wmawianie komuś zupełnie nieprawdziwych informacji. To Ty napisałaś że beta nie rośnie w ciąży obumarłej co jest zwyczajnie biologiczną bzdurą - bo może.

Za autorkę trzymam kciuki by wszystko było ok!
 
reklama
Podłością jest stawianie diagnoz i wmawianie komuś zupełnie nieprawdziwych informacji. To Ty napisałaś że beta nie rośnie w ciąży obumarłej co jest zwyczajnie biologiczną bzdurą - bo może.

Za autorkę trzymam kciuki by wszystko było ok!
Miałam na myśli podłość natury. W szerszej perspektywie chodziło mi o to, że to podłe ze strony natury, że nawet coś takiego jak hormon ciąży jeśli rośnie dobrze to i tak nie jest w zasadzie żadnym wskaźnikiem.

Zanim uderzysz w agresywny ton zastanów się czy dobrze zrozumiałaś czyjąś wypowiedź.
 
Miałam na myśli podłość natury. W szerszej perspektywie chodziło mi o to, że to podłe ze strony natury, że nawet coś takiego jak hormon ciąży jeśli rośnie dobrze to i tak nie jest w zasadzie żadnym wskaźnikiem.

Zanim uderzysz w agresywny ton zastanów się czy dobrze zrozumiałaś czyjąś wypowiedź.
Nie uderzam, odnosiłam się do Twojej wypowiedzi.
Beta wydzielana jest przez pęcherzyk i dopóki on jest - niezależnie czy w ciąży żywej, nie żywej, pozamacicznej, prawidłowo umiejscowionej czy przy pustym jaju - beta może (ale nie musi) rosnąć jak w zdrowej ciąży.
Czasami przy pustym jaju wzrost jest wręcz książkowy.

@LenkazNatka trzymam kciuki i daj znać :) jeśli jest szansa że do zapłodnienia doszło w maju to byłoby super
 
Dziewczyny, beta 12400 ;-) progesteron 39. Musiałam zajść w ciążę zaraz po okresie i może dlatego w ogóle nie wzięłam tego pod uwagę.... chce być takiej myśli i wierzyć , że wszystko będzie dobrze. Skoro to jednak maj to chyba nie zaszkodziłam dziecku taką mam nadzieję. Jutro lekarz
 
O rety. Sledze wątek i trzymałam kciuki żeby wszystko było ok. Gratulacje. Daj znać po jutrzejszej wizycie.
 
Dziewczyny, beta 12400 ;-) progesteron 39. Musiałam zajść w ciążę zaraz po okresie i może dlatego w ogóle nie wzięłam tego pod uwagę.... chce być takiej myśli i wierzyć , że wszystko będzie dobrze. Skoro to jednak maj to chyba nie zaszkodziłam dziecku taką mam nadzieję. Jutro lekarz
Nie ważne kiedy był seks, ważne, że beta tak ładnie rośnie :) To teraz czekamy na info od lekarza :*
 
reklama
Dziewczyny, beta 12400 ;-) progesteron 39. Musiałam zajść w ciążę zaraz po okresie i może dlatego w ogóle nie wzięłam tego pod uwagę.... chce być takiej myśli i wierzyć , że wszystko będzie dobrze. Skoro to jednak maj to chyba nie zaszkodziłam dziecku taką mam nadzieję. Jutro lekarz
Super wieści, daj znać po wizycie :)
 
Do góry