reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Andżelka029

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2021
Postów
22
Hej,mam pytanie bo poroniłam 1 czerwca, a jest już 19 czerwca zaobserwowałam u siebie biały,przezroczysty mocno ciągnący się śluz czy może być to owulacja?Dodam,że czuje że jajniki pracują moja gin przepisała mi owulomed max i czuję że jest dobrze czy jest szansa na ciążę ? :)
 
reklama
Rozumiem ze oczyściłaś się sama bez zabiegu? Jeśli tak to wszystko jest możliwe, dostałaś zielone światło, że możecie dalej sie starać?
Zazwyczaj ginekolog zaleca odczekać jeden cykl choć nie jest to konieczne
Jasne owulacja jest możliwa odrazu po tym zdarzeniu, jeśli cykle Ci sie nie rozregulowały. Najlepszym sposobem na sprawdzenie byłby monitoring, ale sama to przechodziłam i wiem, że nie zawsze cykl musi sie rozregulować
Trzymam kciuki ☺️
 
Ja poronilam 30 września, 3 tyg później miałam owulacje ( cykle 35dniowe) i zaszlam od razu w ciążę (synek ma 11 miesięcy) więc jest to jak najbardziej możliwe.
 
Dostałaś już wcześniej na kilku tematach odpowiedzi, że nikt przez internet nie powie Ci, czy masz owulację, tym bardziej gdy masz rozregulowany cykl po poronieniu. Dostałaś informację, że jedyną skuteczną metodą obserwacji owulacji jest usg.
 
Utworzyłaś już 3 wątki z podobnymi pytaniami, dziewczyny Ci już na nie obszernie odpowiedziały, co powinnaś zrobić, nikt nie siedzi w Twoim ciele i nie wie co się wydarzy. Jeśli masz jeszcze wątpliwości to skonsultuj się z ginekologiem.
 
Dostałaś już wcześniej na kilku tematach odpowiedzi, że nikt przez internet nie powie Ci, czy masz owulację, tym bardziej gdy masz rozregulowany cykl po poronieniu. Dostałaś informację, że jedyną skuteczną metodą obserwacji owulacji jest usg.
Utworzyłaś już 3 wątki z podobnymi pytaniami, dziewczyny Ci już na nie obszernie odpowiedziały, co powinnaś zrobić, nikt nie siedzi w Twoim ciele i nie wie co się wydarzy. Jeśli masz jeszcze wątpliwości to skonsultuj się z ginekologiem.
Ale może pod setnym wątkiem dostanie w końcu odpowiedź, na którą czeka. Z dokładną datą owulacji i poczęcia. Ja rozumiem chęć posiadania dziecka, serio. Ale jak czytam niektóre posty, to myślę, że część tych kobiet powinna skorzystać z pomocy psychologa, bo dostają wręcz obsesji.

Autorko, zrozum, nikt ci nie powie czy i kiedy wystąpi owulacja. Żadne objaw typu ból jajników, śluz, czy pozytywny test owulacyjny nie dają gwarancji owulacji. Tym bardziej po poronieniu. Nikt, nawet ginekolog, nie jest w stanie określić kiedy hormony się ustabilizują i będzie możliwe ponowne poczęcie dziecka. Jak chcesz wiedzieć czy masz teraz płodne, to idź do ginekologa. Zobaczy czy jest pęcherzyk dominujący.
 
Przecież już o to pytałaś.
Po pierwsze zrób betę a po drugie idź do gina na monitorin a po trzecie ok prostu próbujecie jak macie zielone światło , jak wystąpi owulacja to będziesz w ciąży a jak nie to znaczy że nie wystąpiła.
 
Przecież już o to pytałaś.
Po pierwsze zrób betę a po drugie idź do gina na monitorin a po trzecie ok prostu próbujecie jak macie zielone światło , jak wystąpi owulacja to będziesz w ciąży a jak nie to znaczy że nie wystąpiła.
Albo wystąpiła, ale najzwyczajniej w świecie się nie udało
 
reklama
Do góry