reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża???

Asia955

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
28
Hej, od stycznia staramy się o dziecko. Dziś rano zrobiłam test 5 dni przed terminem miesiączki. Czy mogę się cieszyć?
 

Załączniki

  • 20210719_175442.jpg
    20210719_175442.jpg
    1 002,8 KB · Wyświetleń: 623
reklama
Hej, od stycznia staramy się o dziecko. Dziś rano zrobiłam test 5 dni przed terminem miesiączki. Czy mogę się cieszyć?
Widzę widzę 😍 ale podejdz kochana na spokojnie bo na tym etapie roznie bywa. Powtorz jutro i najlepiej ten sam test:) albo W terminie okresu.
 
A ja nie rozumiem ostatnio fenomenu robienia testu tyle dni przed miesiączką i później zastanawiania się czy ta kreska tam jest czy nie. Nie warto poczekać kilku dni i zrobić w terminie okresu jak się nie pojawi? Jak tak się niecierpliwisz to jak Ty wytrzymasz 8 miesięcy ciąży?
 
Coś tam jest, ale cieżko mi na podstawie tego zdjęcia określić ,czy to pozytyw, czy fabryczna kreska przebiła. Pozostaje albo poczekać kilka dni, albo bandanko krwi :) Powodzenia!
 
Jeszcze się nie ciesz, bo test zrobiony bardzo wcześnie i dla mnie negatywny.
Masz dwa wyjścia - CIERPLIWIE poczekać do terminu miesiączki i powtórzyć test z porannego moczu, albo iść na betę i wiedzieć od razu, czy się udało, czy nie.
 
reklama
A ja nie rozumiem ostatnio fenomenu robienia testu tyle dni przed miesiączką i później zastanawiania się czy ta kreska tam jest czy nie. Nie warto poczekać kilku dni i zrobić w terminie okresu jak się nie pojawi? Jak tak się niecierpliwisz to jak Ty wytrzymasz 8 miesięcy ciąży?
To są moje testy, które robiłam w 24 dniu cyklu a mam je 32 dniowe standardowo.
kreski prawie mi oczy wybiły 🙂
Wiem, ze zazwyczaj sie czeka do terminu om, ale nie zniżając historii nie wiemy czy autorka miała problemy z zajściem i wcześniejsze wykucie dzidziusia nie skutkuje np. Zaprzestaniem brania leków czy zaczęciem suplementacji wspomagającej.
 
Do góry