reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
mi bardzo... Ciągle mi duszno... Otwieram okna na przestrzał albo chodzę po lesie a każdy mówi że mu zimno...
Od maja pije wodę z lodem i jest mniam i całe lato pod klima. W poprzedniej ciąży jak wolno mi było iść na mega krótki spacer to ludzi w kwietniu-maju ubrani w plaszcze i kurtki a ja na krótki rękaw. I wiecie co, normalnie jestem zmarzluch a dziecko mi się jak urodziło to tez takie ze wiecznie mu gorąco. Mąż jak z nim wieczorami wracał ze spaceru to ludzi się gapili jakby o tata, nie ubrał dziecko a spróbuj go ubrać, zaraz by była awantura. Ale jest zdrowy, prawie nie choruje wiec nie narzekam. To chyba już tak jest w ciąży ze nagle wszystko się zmienia i jest gorąco
 
Dzis zaczynam antybiotyk Augumentin 😳 a tak chcialam uniknac antybiotykow...jeszcze planowo 7 dni i juz synus bedzie ze mna ❤ tak sie stresuje juz..zeby wszystko bylo dobrze itp.
 
Pytanie do dziewczyn które już urodziły. Jak tam Wasza laktacja ? U mnie narazie nic, mały ma śladowy spadek wagi, no ale jednak.. dokarmialy go sztucznym, ponoc pił jak szalony. U Was jak to wyglądało?
 
Dziewczynki, mój cud właśnie narodził się dziś. Antoś 🥰🥰 rano odeszły mi wody potem zaczęły się skurcze. Niestety musiałam mieć cesarkę. O bólu po cesarce nie będę pisać, bo nie chce straszyć. Jak dobrze, że już po 🥰🥰
No to gratulacje a imię przepiękne ❤️ U nas dzisiaj 5 dzień razem, jest coraz lepiej 😍 przesyłam zdjęcie mojej Antosi ❤️😍
 

Załączniki

  • IMG_20210906_074036.jpg
    IMG_20210906_074036.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 123
Pytanie do dziewczyn które już urodziły. Jak tam Wasza laktacja ? U mnie narazie nic, mały ma śladowy spadek wagi, no ale jednak.. dokarmialy go sztucznym, ponoc pił jak szalony. U Was jak to wyglądało?
U mnie nie było problemu z laktacja, a że spadek wagi to mala też miała w 3 dniu a to ponoć normalne mówił pediatra mi, a korzystałaś z tego doradcy laktacyjnego w szpitalu? Bo ja tak i bardzo mi pomogła
 
Pytanie do dziewczyn które już urodziły. Jak tam Wasza laktacja ? U mnie narazie nic, mały ma śladowy spadek wagi, no ale jednak.. dokarmialy go sztucznym, ponoc pił jak szalony. U Was jak to wyglądało
U mnie nie było problemu z laktacja, a że spadek wagi to mala też miała w 3 dniu a to ponoć normalne mówił pediatra mi, a korzystałaś z tego doradcy laktacyjnego w szpitalu? Bo ja tak i bardzo mi pomogła
Nawet nie wiem czy jest tu ktoś taki, nie za bardzo jestem zadowolona z opieki tutaj niestety :( wiem, że pokarm mam, bo jedna z pielęgniarek nacisła mi sutek i pokarm wyszedl. Martwię się ze karmią go tym sztucznym mlekiem. Teraz mi Go dali to przespał mi na cycku... pstryczki mu dawałam aby się obudził, to possał i przestawal, dalam go na drugi cycek to samo... wyspał się godzinę znowu go poprzekladalam dalej nie chcial, myślę, że najadł się tym sztucznym mlekiem i dlatego..
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które już urodziły. Jak tam Wasza laktacja ? U mnie narazie nic, mały ma śladowy spadek wagi, no ale jednak.. dokarmialy go sztucznym, ponoc pił jak szalony. U Was jak to wyglądało

Nawet nie wiem czy jest tu ktoś taki, nie za bardzo jestem zadowolona z opieki tutaj niestety :( wiem, że pokarm mam, bo jedna z pielęgniarek nacisła mi sutek i pokarm wyszedl. Martwię się ze karmią go tym sztucznym mlekiem. Teraz mi Go dali to przespał mi na cycku... pstryczki mu dawałam aby się obudził, to possał i przestawal, dalam go na drugi cycek to samo... wyspał się godzinę znowu go poprzekladalam dalej nie chcial, myślę, że najadł się tym sztucznym mlekiem i dlatego..
Sorki ze teraz dopiero odpisuje ale brak czasu 👣😉 musi byc w każdym szpitalu jest nie bój się zapytać ja miałam akurat tak że jak coś chcialam odnosnie dziecka kazali dzwonić dwa razy dzwonkiem i moment się zjawiali, pytaj mówię Ci
 
Do góry