reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chyba ciaza?

Z tego co wiem to objawy pojawiaja sie juz nawet po 10 dniach, ja mam nieregularne cykle, owulacja moze byc nawet 6-7 dnia, moja ciotka miala objawy juz w 3 tygodniu wiec nie gadajcie glupot bo to u kazdego jest inaczej.
Ile Ty masz lat dziewczyno, 13? Objawy po 10 dniach, ciekawe jakie 🤣🤣🤣 jak masz nieregularne cykle to ciekawe jak potrafisz sama bez monitorowania cyklu określić kiedy masz dni płodne. Głupoty to mówisz Ty i to tak okropne, że aż mi się śmiać chce. Idź zapytaj cioci, napewno ciążę potwierdzi 🤣🤣🤣
 
reklama
Ile Ty masz lat dziewczyno, 13? Objawy po 10 dniach, ciekawe jakie 🤣🤣🤣 jak masz nieregularne cykle to ciekawe jak potrafisz sama bez monitorowania cyklu określić kiedy masz dni płodne. Głupoty to mówisz Ty i to tak okropne, że aż mi się śmiać chce. Idź zapytaj cioci, napewno ciążę potwierdzi 🤣🤣🤣
Dokładnie. Specjalistka ale od gadania głupot. Jeśli tak dobrze wie to po co nas pyta ?
 
Na objawy typu mdłości jest zdecydowanie za wcześnie. Weź idź zrób badanie z krwi beta hcg- nie musisz być do niego na czczo więc możesz iść nawet teraz. Będziesz mieć pewność. Ja jestem w 23 tc i nikt mi w czasie ciąży nie badał ft4.
Ja juz mdlosci mialam w 5 tyg 😁 bol piersi i zmeczenie tez i strasznie wyczulona na zapachy 🤷tak ze zalezy od kobiety inna nie będzie odczuwać ze jest w ciazy a druga szybko a kolejna w polowie .
 
reklama
Ciaza potwierdzona, polecam sie doedukować a nie gadac glupty bez wiedzy, forum ma chyba pomoc a nie sluchac bredni bo ktroras z was miala inaczej, kazda ciaza wyglada inaczej, pozdrawiam ;)
Ojej a ja polecam się prędziutko dokształcić w sposobie uprzejmego odnoszenia się do innych :) Zwłaszcza że teraz ważne zadanie przed Panią. Pozdrawiam
 
Do góry