reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fajnie, że wszystko się układa i mala rozwija się dobrze. Moja Maja na roczek też nosiła rozmiar 80, teraz na 2.5 ma rozmiar 92 a nie należy do najdrobniejszych w żłobku, więc wydaje mi się, że jest w średniej 😉

Moja Maja od września zaczęła żłobek, trochę ciężko jej szła adaptacja, teraz niby troszkę lepiej ale mam nadzieję, że niedługo już będzie spoko. Bartuś dzisiaj kończy 6 miesięcy, rośnie duży - już teraz nosi bodziaki na rozmiar 74. Od dwóch tygodni pełza i ma już dwa zęby, jest dużo szybszy niż Maja. No i dużo większy i cięższy 😂



Mialas blastke? To rób sikacza 😉
Jaka u ciebie będzie różnica wieku jeśli kropek zostanie z tobą? Ja oczywiście trzymam kciuki!!! ✊✊✊


Gratulacje!!! Najważniejsze, że już tulisz córeczkę, chociaz przeżyć współczuję.

Niech dziewczynka rośnie zdrowo a ty szybko wracaj do sił! ♥️

Zdradzisz imię? 😉
Super,że dzieci zdrowe;) często się słyszy,że kolejne dziecko jest szybsze we wszystkim a co najmniej,że jest zupełnie inaczej przy każdym dziecku ;) no to Bartuś szybko zębole jak Hania;) a jak Maja poszła do żłobka na 2.5 to w sumie tylko rok w nim będzie? Potem do trzylatków?
 
reklama
Super,że dzieci zdrowe;) często się słyszy,że kolejne dziecko jest szybsze we wszystkim a co najmniej,że jest zupełnie inaczej przy każdym dziecku ;) no to Bartuś szybko zębole jak Hania;) a jak Maja poszła do żłobka na 2.5 to w sumie tylko rok w nim będzie? Potem do trzylatków?

U nich od stycznia jest możliwość przejścia do przedszkola dla dzieci już gotowych i Maja będzie mogła przejść, bo wg opiekunek będzie się nudzić w żłobku. Teraz jeszcze trwa adaptacja do nowego miejsca, bo wcześniej Maja miała opiekunkę i musi się oswoić z miejscem gdzie jest dużo dzieci 😉


Kochane sikacze pozytywne w poniedziałek beta!Jeśli wszystko będzie git różnica pomiędzy dzieciaczkami co 2 lata praktycznie idealnie bo transfery były były październiku i wrzesniu

Aaaa, gratulacje!!! Bardzo się cieszę i cały czas trzymam kciuki!!! 😘
 
Hej wlasnie pisałam na drugim forum beta 32.Slabo i oczywiście powtarzam za dwa dni .Będzie co ma być u mnie plusem jest to że podchodziłam do tego ostatniego transferu totalnie na luzie I radość przyniesie kazda wiadomość.Nie zrozumcie mnie źle, nie będę się cieszyć że się nie udało ale z tego ze mam już synka i córkę i jestem spełniona mama.
 
Hej wlasnie pisałam na drugim forum beta 32.Slabo i oczywiście powtarzam za dwa dni .Będzie co ma być u mnie plusem jest to że podchodziłam do tego ostatniego transferu totalnie na luzie I radość przyniesie kazda wiadomość.Nie zrozumcie mnie źle, nie będę się cieszyć że się nie udało ale z tego ze mam już synka i córkę i jestem spełniona mama.
ktory to dpt?
 
Hej wlasnie pisałam na drugim forum beta 32.Slabo i oczywiście powtarzam za dwa dni .Będzie co ma być u mnie plusem jest to że podchodziłam do tego ostatniego transferu totalnie na luzie I radość przyniesie kazda wiadomość.Nie zrozumcie mnie źle, nie będę się cieszyć że się nie udało ale z tego ze mam już synka i córkę i jestem spełniona mama.
Mimo wszystko trzymam kciuki 👍
 
reklama
Do góry