reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium po clo

mysza33

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2021
Postów
267
Czy któraś z was zaraz po owulacji i stosowaniu clo miała grube endometrium? Podobno clo ścienia endo a u mnie w 14 dc endo 17 mm lekarz mowi że są duże szanse na ciąże, do tego dwa ciałka żółte.
 
reklama
Czy któraś z was zaraz po owulacji i stosowaniu clo miała grube endometrium? Podobno clo ścienia endo a u mnie w 14 dc endo 17 mm lekarz mowi że są duże szanse na ciąże, do tego dwa ciałka żółte.
Kochana ja bez Clo miałam endometrium na poziomie 6 mm - po pierwszym miesiącu stosowania skoczyło na 11 mm 🤣 przy 2 miesiącu babrania Clo było właśnie 17 mm i wtedy się nam udało zajść w ciąże 🙂 dziś mamy 24+2 tc i będzie chłopiec, Antoś 💙

Trzymam za Was kciuki ❤️
 
Kochana ja bez Clo miałam endometrium na poziomie 6 mm - po pierwszym miesiącu stosowania skoczyło na 11 mm 🤣 przy 2 miesiącu babrania Clo było właśnie 17 mm i wtedy się nam udało zajść w ciąże 🙂 dziś mamy 24+2 tc i będzie chłopiec, Antoś 💙

Trzymam za Was kciuki ❤️
W takim razie nic tylko czekać... a czy udało Ci się w którymś z tych cykli po clo wyhodowac dwa ciałka żółte? a mimo tego w cyklu w którym się udało jest ciąża pojedyncza?
u mnie właśnie endometrium 17 mm w 14 dc i dwa ciałka żółte...
 
W takim razie nic tylko czekać... a czy udało Ci się w którymś z tych cykli po clo wyhodowac dwa ciałka żółte? a mimo tego w cyklu w którym się udało jest ciąża pojedyncza?
u mnie właśnie endometrium 17 mm w 14 dc i dwa ciałka żółte...
W pierwszym cyklu miałam 2 pecherzyki, w drugim 1 🙂
 
Czy któraś z was zaraz po owulacji i stosowaniu clo miała grube endometrium? Podobno clo ścienia endo a u mnie w 14 dc endo 17 mm lekarz mowi że są duże szanse na ciąże, do tego dwa ciałka żółte.
U mnie takie endometrium dyskwalifikowało ivf. Takie grube też nie jest dobre. Max powinno mieć 15 mm. A najlepsze to takie w granicach 8-9 mm.
 
Czy któraś z was zaraz po owulacji i stosowaniu clo miała grube endometrium? Podobno clo ścienia endo a u mnie w 14 dc endo 17 mm lekarz mowi że są duże szanse na ciąże, do tego dwa ciałka żółte.
Ja po clo miałam grubsze Endo niż przed. Przed braniem clo było za cienkie, np 7 mm.
 
reklama
Do góry