reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proste rośliny domowe

reklama
Zamiokulkas zamiolistny. Bardzo trudno go zepsuć, a łatwo rozmnożyć (tylko długo to trwa). Jak zapomnisz podlać przez kilka tygodni też przeżyje. Ładne zielone liście, nie kwitnie, szkodniki się go nie czepiają. Naprawdę polecam, ja sobie z jednego kupionego zrobiłam z 20 i mam tylko te kwiatki w domu 😁
 
Zamiokulkas zamiolistny. Bardzo trudno go zepsuć, a łatwo rozmnożyć (tylko długo to trwa). Jak zapomnisz podlać przez kilka tygodni też przeżyje. Ładne zielone liście, nie kwitnie, szkodniki się go nie czepiają. Naprawdę polecam, ja sobie z jednego kupionego zrobiłam z 20 i mam tylko te kwiatki w domu 😁
Ale ładne ! Można na balkonie je trzymać ??
 
Nie zimuje w Polsce, ale w ciepłe dni tak. Tylko nie lubi bezpośredniej wystawy na ostre słońce. I nieprawda, że nie kwitnie, choć kwiatek niepozorny. Lubią go tarczniki. U mnie niestety nie chce rosnac
Ja szukam roślin które będę mogła trzymać na balkonie cały rok, ale nie wiem czy takie istnieją 🙈
 
reklama
Do góry