reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, czy ktorejs z Was zdarza sie, ze dziecko czesto ulewa? Moj Bubu od zmiany na mleko 2 bardziej ulewa a od dwoch dni juz wszystkim i kilka razy dziennie (a od dwoch dni bierzemy Helicid na to ulewanie)??
Mój ulewa czasami jeszcze. Bywają dni, że więcej, ale chyba głównie z nadmiaru mleka. Może przeanalizuj co się zmieniło w składzie mleka, jeśli zaczął po zmianie to może mu coś nie pasować w mleku
 
reklama
Wlasnie nic nie widać. Jedynie przy dotyku. A tak to ani widac, ani czerwone ani nic. Jak ją glaszcze to czuć kasze pod palcami. I od paru dni taka sucha kasze na policzkach ale myslalam ze od wiatru.
Jak to uczulenie to nie dojdę na vo bo mloda jje duzo i codziennie vo innego;D
Taka kasza na policzkach to może być też od śliny przy ząbkowaniu. Mój Filip miał tak przed dolnymi jedynkami.
 
U nas dzień tragiczny, nie dość że wczoraj szczepienie to jeszcze od rana ruszyła górna jedynka albo obydwie🤯 młody wszystko pcha do buźki a przy tym taka maruda że już mi sił brakuje. Właśnie zasnął ale noc zapowiada się super😱 U nas gorączki po szczepieniu Bexero nie było w ogóle, tylko na nóżce zaczerwienienie, obrzęk i widać że go boli jak próbuję rozmasować. Ja też w sumie miałam nie szczepić ale jest plan że pójdzie do żłobka wiec wolę nie ryzykować. W sumie mnie pediatra nie namawiała w żaden sposób na szczepienie. Ale mówiła że prowadzi troje dzieciaków po meningokowym zapaleniu opon mózgowych i tylko jedna dziewczynka wyszla bez szwanku. A pozostała dwójka niestety już nigdy normalnie funkcjonować nie będzie bo to zapalenie sieje bardzo duże spustoszenie w mózgu. Na szczęście bardzo rzadko dochodzi do takiego zapalenia ale jednak zdarza się. Ale każdy ma prawo wyboru czy szczepic czy nie.
Ja właśnie dlatego chcialabym szczepić na meningo raczej, ale później jak młody będzie trochę konkretniejszy, a nie taki wypierdek. No i jak trochę minie od tych pierwszych szczepień bo trzecie dawki będzie przyjmował chyba w listopadzie, w zasadzie pod koniec. Natomiast moj młody do żłobka nie pójdzie, dlatego się nie spieszę
Też słyszałam nieciekawe historie na temat powiklan po meningokokach
 
Ale mówiła że prowadzi troje dzieciaków po meningokowym zapaleniu opon mózgowych i tylko jedna dziewczynka wyszla bez szwanku. A pozostała dwójka niestety już nigdy normalnie funkcjonować
Dla.mnie to jest żenada, że skoro te meningokoki są takie groźne, to trzeba płacić za to szczepienie. Serio nasz rząd jest chory, zamiast te dodatki dla rodziców na dziesiąte dziecko, niech zainwestują w szkolenie pediatrow, darmowe żłobki i szczepionki.
 
Ale wtedy skorzystałyby normalne rodziny, a nie potencjalni wyborcy, którzy będą po nogach całować...
Dla.mnie to jest żenada, że skoro te meningokoki są takie groźne, to trzeba płacić za to szczepienie. Serio nasz rząd jest chory, zamiast te dodatki dla rodziców na dziesiąte dziecko, niech zainwestują w szkolenie pediatrow, darmowe żłobki i szczepionki.
Mnie to wkurza najbardziej, że wprowadzają np. podatek cukrowy na coca-cole, gdzie jesteś świadomy że pijesz sam cukier. Ale do produktów dla dzieci mogą dodawać co chcą producenci i jeszcze pisać, że zdrowe... Za to by się zabrali.
 
Ale wtedy skorzystałyby normalne rodziny, a nie potencjalni wyborcy, którzy będą po nogach całować... Mnie to wkurza najbardziej, że wprowadzają np. podatek cukrowy na coca-cole, gdzie jesteś świadomy że pijesz sam cukier. Ale do produktów dla dzieci mogą dodawać co chcą producenci i jeszcze pisać, że zdrowe... Za to by się zabrali.
Dokładnie !
Głupie te tubki dla dzieci, w niektórych sam cukier ! Natomiast tubka z Dawtona, która nie jest dla dzieci, w składzie ma same owoce, nawet nie ma wody, ani żadnego soku ! Skoro zwykły producent może zrobić dobry skład, to czemu dla dzieci robi się byle co ?
Paliwo to już w ogóle poszybowało w górę, ja mam gaz w aucie to wydaje tyle na gaz ile dwa lata temu na benzynę 🤦
 
Dokładnie !
Głupie te tubki dla dzieci, w niektórych sam cukier ! Natomiast tubka z Dawtona, która nie jest dla dzieci, w składzie ma same owoce, nawet nie ma wody, ani żadnego soku ! Skoro zwykły producent może zrobić dobry skład, to czemu dla dzieci robi się byle co ?
Paliwo to już w ogóle poszybowało w górę, ja mam gaz w aucie to wydaje tyle na gaz ile dwa lata temu na benzynę 🤦
A ja jaak musze za firmę zapłacić podatek.... To plakac mi się chce....
 
Dla.mnie to jest żenada, że skoro te meningokoki są takie groźne, to trzeba płacić za to szczepienie. Serio nasz rząd jest chory, zamiast te dodatki dla rodziców na dziesiąte dziecko, niech zainwestują w szkolenie pediatrow, darmowe żłobki i szczepionki.
Dokładnie! Jedna dawka 330 zł. Mają za jakiś czas podobno refundować. Ale zanim się zastanowią komu się to opłaci itd. to jeszcze trochę czasu minie.
 
reklama
Do góry