reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieudane stymulacje clo

mysza33

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2021
Postów
267
Cześć dziewczyny,
Po jakim czasie udało się wam zajść w ciąże po clo?
Ja mam za sobą pierwszy cykl, pecherzyki były same pękły, endometrium Ok, ciąży brak.
Załamka ;(
 
reklama
Kochana na spokojnie trzeba czasu, ja miałam 4 cykle z clo+ Aromek nieudane, między czasie 2 iui nieudane . przerwa 2 lata podejście jeszcze raz i się udało clo+ aromek + iui i aktualnie prawie 7 tc także życzę wytrwałości a napewno się uda
Cześć dziewczyny,
Po jakim czasie udało się wam zajść w ciąże po clo?
Ja mam za sobą pierwszy cykl, pecherzyki były same pękły, endometrium Ok, ciąży brak.
Załamka ;(
 
Jestem w trakcie 3 cyklu na CLO, dwa pierwsze nieudane mimo pęcherzyka itp. Teraz 10 dc, monitoring i pęcherzyka brak… wiec sama nie wiem co myśleć. Mam czekać na rozwój sytuacji. W pierwszym i drugim cyklu w okolicy owulacji czułam już podbrzusze dość mocno, teraz nic. Obawiam się wiec ze cykl będzie bezowulacyjny.
 
Cykl bezowulacyjny nawet w czasie stymulacji może się zdarzyć, taka jest nasza budowa, i takie cykle zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie.
Życzę wytrwałości i owocnego podejscia :)
Jestem w trakcie 3 cyklu na CLO, dwa pierwsze nieudane mimo pęcherzyka itp. Teraz 10 dc, monitoring i pęcherzyka brak… wiec sama nie wiem co myśleć. Mam czekać na rozwój sytuacji. W pierwszym i drugim cyklu w okolicy owulacji czułam już podbrzusze dość mocno, teraz nic. Obawiam się wiec ze cykl będzie bezowulacyjny.
 
reklama
Jestem w trakcie 3 cyklu na CLO, dwa pierwsze nieudane mimo pęcherzyka itp. Teraz 10 dc, monitoring i pęcherzyka brak… wiec sama nie wiem co myśleć. Mam czekać na rozwój sytuacji. W pierwszym i drugim cyklu w okolicy owulacji czułam już podbrzusze dość mocno, teraz nic. Obawiam się wiec ze cykl będzie bezowulacyjny.
Akurat brakiem bolu bym się nie przejmowała ponieważ tez nie czułam bolu a wyhodowałam dwa dominujące pęcherzyki
 
Do góry